VOLVO POLSKA: TYTUŁ TOP EMPLOYERS 2013

volvo-wreczenie (1)

Firma Volvo Polska już po raz czwarty uzyskała prestiżowy tytuł Top Employers. To wynik tegorocznych badań polityki personalnej, warunków pracy i oferty dla pracowników przeprowadzonych wśród polskich pracodawców przez Instytut CRF, specjalizujący się w międzynarodowych badaniach w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Jak wykazało badanie Instytutu CRF, Volvo Polska wyróżnia się ze względu na oferowane warunki pracy. Innymi słowy – to firma, która wyjątkowo dobrze dba o swoich pracowników.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Instytut CRF oceniał skierowaną do pracowników ofertę Volvo Polska w następujących kategoriach:
• świadczenia podstawowe;
• świadczenia dodatkowe i warunki pracy;
• szkolenia i rozwój;
• rozwój kariery zawodowej;
• zarządzanie kulturą organizacyjną.

Certyfikat Top Employers otrzymali wyłącznie ci pracodawcy, którzy wykazali w badaniu, że spełniają najwyższe, międzynarodowe standardy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Instytut CRF przeprowadza badania w 45 krajach na 5 kontynentach. Uzyskanie certyfikacji oznacza, że Volvo Polska należy obecnie do międzynarodowej grupy Top Employers w wielu krajach Europy, a także w Australii, Chinach, RPA, Brazylii, i ma prawo używania czerwonego znaku certyfikacji przez kolejny rok.

– Prestiżowy tytuł Top Employers to ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że Volvo Polska znajduje się w zaszczytnym gronie najlepszych pracodawców. Fakt, że tytuł ten uzyskaliśmy już czwarty rok z rzędu wskazuje, że jesteśmy organizacją stabilną, utrzymującą niezmiennie najwyższe standardy w zakresie polityki personalnej. Niewątpliwą korzyścią badania jest to, że możemy porównać nasze działania z innymi, wiodącymi firmami i skoncentrować się na tych obszarach zarządzania zasobami ludzkimi, w których wciąż możemy się doskonalić – powiedziała Bożena Michońska, Dyrektor ds. Personalnych na Polskę.

Volvo Polska to część Grupy Volvo – jednego z wiodących światowych dostawców komercyjnych rozwiązań transportowych. Grupa oferuje również usługi informatyczne i finansowe. W Polsce firma zatrudnia około 3 tysięcy pracowników.