VOLVO: SERWISY CZEKAJĄ – BĄDŹ GOTOWY PRZED ZIMĄ

Przed zbliżającą się zimą, Volvo dla swoich klientów przygotowało atrakcyjne jesienno- zimowe oferty serwisowe. W ramach nich właściciele samochodów Volvo będą mogli zakupić zimowe koła w promocyjnej cenie oraz dokonać szczegółowego przeglądu swojego samochodu.

Do 31 października każdy właściciel samochodu Volvo, niezależnie od daty produkcji swojego modelu, będzie mógł go sprawdzić już za 50 zł. Ewentualne naprawy i koszt zakupu części zamiennych zostanie pomniejszony o wspomnianą kwotę, a w przypadku nie wykrycia żadnej usterki – sprawdzenie auta będzie bezpłatne.

Dodatkowo klienci Volvo będą mogli zakupić komplet kół zimowych (opony wraz z felgami) już za 1100 zł oraz zmienić język w komputerze pokładowym na polski za 100 zł. Zaś w przypadku zakupu nowych wycieraczek, płyn do spryskiwaczy otrzymają w prezencie.

– Jesienno-zimowe oferty serwisowe to kontynuacja naszej tradycji. Dwa razy do roku, wiosną i jesienią, dla wszystkich właścicieli samochodów Volvo przygotowujemy atrakcyjne oferty na sprawdzenie swojego auta. Z roku na rok cieszą się one coraz większym zainteresowaniem – podsumował Marek Szymański, Dyrektor ds. Technicznych i Obsługi Klienta w Volvo Auto Polska.

Z jesienno-zimowych ofert serwisowych klienci Volvo będą mogli skorzystać do końca miesiąca. Aby umówić się na spotkanie wystarczy odwiedzić Autoryzowany Serwis Volvo. Więcej informacji o akcji udziela infolinia Volvo – 801 1 VOLVO ( 801 1 86586), z telefonu komórkowego 502 2 VOLVO (502 2 86586).