VOLVO TRUCKS: PODRĘCZNIK KIEROWCY W FORMIE APLIKACJI

Vo1_1189

Volvo Trucks opublikowało nowe wersje podręczników kierowcy w internecie oraz jako aplikacje na smartfony i tablety. Celem jest zapewnienie klientom, kierowcom i mechanikom dostępu do najbardziej aktualnych informacji, odnoszących się do podwozia o konkretnym numerze, w każdym czasie i miejscu.

Obecnie klienci Volvo Trucks otrzymują spersonalizowane podręczniki kierowcy w formie książkowej, wraz z zakupionym samochodem ciężarowym.


Zobacz także:

UŻYTKOWE

LST I KPWM – NOWE POJAZDY DLA POLSKIEGO WOJSKA


Od tej pory podręczniki te będą również dostępne w formie elektronicznej, a ich funkcjonalność została rozszerzona.

– Dzięki naszemu elektronicznemu podręcznikowi kierowcy użytkownik ma dostęp do pełnych i najbardziej aktualnych informacji dotyczących pojazdu o danym numerze podwozia – także offline. Podręcznik elektroniczny jest wzbogacony o narzędzia wydanie ułatwiające wyszukiwanie potrzebnych informacji. Zawiera filmy instruktażowe i ilustracje prezentujące prawidłowy sposób korzystania z poszczególnych funkcji pojazdu – wyjaśnia Malin Ersman, menedżer projektu w Volvo Trucks.

Vo2_EN

Nowy podręcznik kierowcy sprzyja także maksymalizacji dyspozycyjności samochodu ciężarowego. Mając możliwość natychmiastowego sprawdzenia rzeczywistej konfiguracji pojazdu, pracownicy stacji obsługi są w stanie szybciej odpowiadać na pytania klienta dotyczące działania i sposobu korzystania z wyposażenia pojazdu.

Nowe, elektroniczne podręczniki kierowcy są bezpłatne i dostępne dla Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM i Volvo FMX, z wyjątkiem modeli produkowanych w Ameryce Południowej. Mozna je znaleźć zarówno na stronie internetowej, jak i w formie aplikacji na smartfony i tablety (do pobrania z AppStore i Google Play).