WARSZAWSKA AKADEMICKA LIGA KARTINGOWA

Warszawska Akademicka Liga Kartingowa (WALK) to projekt, adresowany do studentów i studentek wszystkich warszawskich uczelni. W tym roku liga składać się będzie z trzech pełnych wyścigowych emocji spotkań i finału, dla najlepszych uczestników.

Już w maju, na jednym z najdłuższych torów kartingowych w Polsce ścigać będzie się ze sobą 100 zawodników ze wszystkich warszawskich uczelni. Uczestnicy podzieleni na grupy 10-osobowe, rywalizować będą podczas trzech pierwszych spotkań o jak najlepsze czasy okrążeń. Następnie najlepsi będą mogli zmierzyć się ze sobą w finale, walcząc o złoto i atrakcyjne nagrody.

Zapisy do majowych rozgrywek ruszają już w kwietniu na stronie www.karting.nzssgh.pl.

 

 

W ramach WALKu w Szkole Głównej Handlowej zorganizowane zostaną także Dni Motoryzacji, czyli pięć ekscytujących dni, podczas których zorganizujemy serię interesujących warsztatów, wykładów i prelekcji prowadzonych przez uznanych w branży motoryzacyjnej gości. Zaproszeni goście przybliżą uczestnikom warsztatów tajniki świata motoryzacji oraz opowiedzą swoją niezwykłą historię.

Czy zatem jesteś gotowy ścigać się z czasem w prawdziwym wyścigu? Pisk opon. Zapach benzyny i palonej gumy. Emocje. Adrenalina. Ryk silników. Szybkość. Walka z czasem. Profesjonalne wyścigi. Zdrowa rywalizacja. Gorączka wyścigów. Dobra zabawa. To właśnie WALK!

Zapraszamy na fanpage na facebooku, gdzie codziennie czekają na konkursy i atrakcyjne nagrody do zgarnięcia!

Sprawdź na www.facebook.com/NZS.WALK.

Fot.: Michał Sęktas