WLK 2013: TRWAJĄ ZGŁOSZENIA DO 4. EDYCJI

plakat 1_wlk4

Już 16 lutego odbędą się kwalifikacje, które wyłonią 32 najlepszych zawodników biorących udział w 4. Edycji Warszawskiej Ligi Kartingowej. Istnieje możliwość wzięcia udziału w wybranych eliminacjach, a startując w kwalifikacjach można zapewnić sobie pierwszeństwo startu w wybranej imprezie!

Podczas 4. Edycji odbędzie się 6 eliminacji na 4 różnych torach, a przy ustaleniu wyników końcowych pod uwagę będzie branych pięć najlepszych występów. Zawodnicy będą ścigali się o prestiż oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe sponsorowane przez takie firmy jak: Carserwis, Rallyshop.pl oraz AA Drink. Prawdziwą gratką jest nagroda ufundowana przez Rok Cup Polska: profesjonalne jednodniowe testy dla 3 osób w kartach serii Rok Cup. Łączna pula nagród to ponad 10 tysięcy złotych!


Zobacz także:
KARTING – WARSZAWSKA LIGA KARTINGOWA


Zawody WLK słyną z profesjonalnej organizacji, wysokiego poziomu sportowego oraz przede wszystkim wspaniałej atmosfery. Całość nie kosztuje więcej niż jazdy indywidualne! O to opinie zawodników, które otrzymujemy po naszych zawodach:

Marcin: Było świetnie! Macie świetną organizację, wszystko wyglądało i odbyło się bardzo profesjonalnie. Prawdę mówiąc nie spodziewaliśmy się aż takiej fajnej imprezy. Świetna organizacja i super oprawa, sędziowie, organizatorzy, fotorelacja…Wszystko dopięte wzorowo. Dzięki za świetną zabawę i rywalizację!

Piotr: U Was fajna ekipa, organizacyjnie spoko, i ludzie ciekawi, atmosfera koleżeńska, wszystko extra!

Daniel: Dzięki, jak dla mnie super! Organizacja na wysokim poziomie!!

W zawodach biorą udział również doświadczeni zawodnicy, którzy również chwalą zawody organizowane przez WLK:

Magda Wilk (kierowca w zespole Wilk&Żuk Rally Team): WLK to mega emocje, mega zabawa i bardzo fair rywalizacja. Miałam okazję gościnnie uczestniczyć w jednej eliminacji i to co zobaczyłam na prawdę bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Przede wszystkim zaangażowanie organizatorów jak i samych uczestników. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Nie ma też tam ludzi z przypadku bo w tej lidze jeżdżą na prawdę najlepsi z najlepszych. Szkoda, że tak mało płci pięknej ale mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu dla mnie super zabawa jak i również fajny trening, przydatny poza torem.

Profesjonalny zespół kartingowy Racing Stars Academy: Profesjonalna organizacja połączona z unikalną formułą zawodów i niesamowitą atmosferą, czynią Warszawską Ligę Kartingową absolutnym numerem jeden wśród tego typu serii kartingowych w Polsce. Do tego należy dodać ciągły progres uczestniczących w niej zawodników, przekładający się na wysoki i wyrównany poziom rywalizacji.

Najważniejsze informacje o 4. Edycji Warszawskiej Ligi Kartingowej (regulamin cyklu, regulamin kwalifikacji, formularz zgłoszeniowy) znajdują się pod adresem: www.wlkart.pl. Zapraszamy też na facebook.com.

Partnerem medialnym WLK jest ponownie redakcja NewsAuto.pl.

Wojciech Skotarek