WYŚCIGI: EMOCJE NA TRUDNEJ TRASIE W SIENNEJ

GSMP 1_1

W sobotę i niedzielę (17 – 18 sierpnia), w miejscowości Sienna odbędzie się kolejna runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. W wyścigu wystartują m.in. Marcin Bełtowski (Subaru Impreza) i Radosław Ćwięczek (Renault Clio Sport).

Na okazjonalnym torze wyścigowym różnica wysokości wynosi 206 m, kierowcy będą mieli do pokonania 10 zakrętów prawych i 12 lewych – w sumie 2770 metrów.

sponsorenault


Zobacz także:
SPORT
WYŚCIGI: W SIENNEJ MOTOPIKNIK I JAZDY POD GÓRĘ


Oto co powiedzieli przed dzisiejszymi zawodami:

Marcin Bełtowski (Bełtowski Motorsport): Sienna to jeden z moich ulubionych wyścigów – powiedział Marcin Bełtowski. W samochodzie nie wprowadzamy żadnych zmian, jednak przed wyścigiem przeprowadzimy jeszcze krótkie testy. Ja po prostu skupiam się na jak najszybszym przejechaniu trasy. Każdy punkt jest ważny, i to czego teraz potrzebuję, to czyste, regularne, przejazdy. Mam nadzieję, że pogoda dopisze, a kibice obejrzą wspaniałe widowisko. Dziękuję sponsorom, którymi są: „Bełtowski” – autoryzowany dealer Audi, Volkswagen, Motion Outsourcing. Partnerem technicznym zespołu jest angielski producent wyczynowych olejów silnikowych i przekładniowych: Millers Oils.

GSMP 2_33

Radek Ćwięczek (Ćwięczek Sport): Bardzo sie cieszę z końcówki tego sezonu. Nie dość,że po zawodach w Banovcach odrobiłem dużo punktów, to jeszcze na rundy w Siennej i Korczynie mam nowego głównego sponsora – firmę RRC Rally Raid Promotion, producenta elementów zawieszeń sportowych do wyścigów oraz rajdów terenowych i płaskich! Bardzo dziękuję za okazane zaufanie i wsparcie, mam nadzieję że wspólnie osiągniemy wiele sukcesów. W Siennej startowałem rok temu, chciałbym przede wszystkim wyeliminować błędy i zebrać kolejne doświadczenie. Trasa jest krótka, wiec bezbłędna jazda jest tam bardzo ważna. Nastawiam się na walkę i zrobię wszystko, aby pojechać najszybciej jak potrafię. Ponieważ weekend zapowiada sie słoneczny, zapraszam w piękne rejony Dolnego Śląska. Trzymajcie kciuki w sobotę i niedzielę!

GSMP 3_ecie (1)