YAMAHA: DOSTANIESZ TYLE ZNIŻKI ILE LAT MA TWÓJ POJAZD

yamaha-oldt1

Rusza coroczna, legendarna już promocja „Tyle procent zniżki, ile lat ma Twoja Yamaha”. Dzięki niej można uzbroić własny young- lub oldtimer w nowe, oryginalne części zamienne.

Jednocześnie także sporo zaoszczędzić. Rabat zależy od rocznika pojazdu.


Zobacz także:

MOTOCYKLE

ROZMAITOŚCI


 

Jeździsz YZF-R1 czy Majesty 125 z 1998 roku? Twój rabat wyniesie 21 procent. Masz 36-letnią, klasyczną Yamahę XS650? Otrzymasz aż 36 proc. zniżki! Akcja potrwa do 28 lutego 2020 r.

Analogicznie jak w poprzednich latach, Yamaha wychodzi naprzeciw użytkownikom klasycznych modeli marki i ułatwia utrzymanie ich w jak najlepszej kondycji, oferując bardzo korzystne ceny części zamiennych. Autoryzowany serwis na podstawie numeru VIN określa wiek pojazdu, a ten równa się wyrażonemu procentowo rabatowi, udzielonemu na zakup oryginalnych części zamiennych Yamaha.

Akcja promocyjna potrwa wprawdzie długo, ale warto już dziś zgłosić się do lokalnego dealera i zapisać na przegląd własnej Yamahy, by pod koniec zimy nie utknąć w kolejkach. Oszczędność czasu i pieniędzy gwarantowane!

Akcja „Tyle procent zniżki, ile lat ma Twoja Yamaha” obejmuje motocykle, skutery, pojazdy ATV oraz Side- by- Side wyprodukowane przed 2003 rokiem i nie łączy się z innymi promocjami. Minimalna wartość zamówienia wynosi 200 zł brutto.

Regulamin dostępny jest na stronie yamaha-motor.pl oraz u autoryzowanych dealerów Yamaha.