YAMAHA: RUSZYŁA REJESTRACJA NA ZAKUP MOTOCYKLA YZF-R1M

YAM_YZF1

Tak samo doskonała jak model 2015, Yamaha YZF-R1M 2016 ponownie jest dostępna w sprzedaży w systemie internetowym. Aplikacja z rejestracją na zakup R1M jest uruchomiona dla klientów od 1 października.

Zainspirowana zwycięską M1 MotoGP, na której Valentino Rossi i Jorge Lorenzo zdobywają tytuły Mistrzów Świata, ekskluzywna YZF-R1M jest edycją specjalną motocykla wyścigowego.


Zobacz także:

MOTOCYKLE

ROZMAITOŚCI


 

Został o stworzony dla profesjonalnych teamów i doświadczonych kierowców. Naszpikowana niezwykle zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi YZF-R1M, obejmującymi wyścigowe zawieszenie Electronic Racing Suspension Öhlins (ERS), karbonowe owiewki i moduł komunikacji Communication Control Unit (CCU) zapewnia motocyklistom dostęp do technologii z mistrzostw świata MotoGP.

Dostępna wyłącznie w elektronicznym systemie zakupu, pierwsza partia R1M z 2015 roku sprzedała się natychmiast po uruchomieniu aplikacji. W związku ze stałym, ogromnym zainteresowaniem tym modelem Yamaha potwierdza dostępność ograniczonej liczby egzemplarzy w sezonie 2016.

Yamaha Racing Experience (YRE) dla klientów YZF-R1M 2016

Każdy właściciel R1M 2016 otrzyma zaproszenie do bezpłatnego udziału w Yamaha Racing Experience – wyjątkowym wydarzeniu odbywającym się pod koniec lata 2016 r. na najsłynniejszych torach wyścigowych w Europie.

W lipcu 2015 roku pierwsi właściciele R1M uczestniczyli w Yamaha Racing Experience, którego gwiazdą była legenda MotoGP – Colin Edwards. Ze względu na olbrzymi sukces i wspaniałe opinie uczestników, Yamaha zdecydowała się powtórzyć eventy w 2016 roku w tej samej formie – obejmuje ona m.in. przygotowanie i zaawansowane ustawienie motocykli oraz naukę doskonalenia jazdy po torze.

Wyrafinowana elektronika, nowoczesny silnik i technologie zastosowane w zawieszeniu sprawiają, że R1M to kompleksowy motocykl wyścigowy wymagający odpowiednich ustawień niezbędnych do osiągania najlepszych wyników. Właściciele R1M2016 zostaną nauczeni przez wybitnych techników Yamaha Racing sztuki ustawień i tuningu tego motocykla, które umożliwią każdemu z nich odkrycie prawdziwego potencjału swojej R1M na torze wyścigowym.

Wydarzenie swoją obecnością uświetni wiele osobistości ze świata Yamahy Racing, w tym również gwiazdy MotoGP. Program YRE obejmuje prezentacje i warsztaty, a także sesje jazdy po torze z wykwalifikowanymi instruktorami oraz zawodnikami z narodowych i międzynarodowych teamów Yamaha Racing. Celem tego wydarzenia jest zaprezentowanie właścicielom R1M potencjału ich motocykli poprzez optymalne ustawienia pojazdów, a także zainspirowanie ich drzemiącym w marce Yamaha duchem rywalizacji, tym samym, który zaprowadził Yamahę na szczyt krajowych i światowych wyścigów motocyklowych.

YZF-R1M 2016 dostępna jest w kolorze Silver Blu Carbon.