YAMAHA: ZNAMY KALENDARZ RAJDÓW W 2021 ROKU

Yamaha Motor Polska wspólnie z ON Tour Poland zapraszają na cykl turystycznych rajdów na orientację po Polsce. Kalendarz obejmuje imprezy do od kwietnia do listopada.

W propozycji na sezon 2021 znajdują się zarówno spotkania dla miłośników jazdy po bezdrożach, jak i dla fanów dróg asfaltowych.


Zobacz także:

TURYSTYKA

MOTOCYKLE


 

Bedą to zloty jednodniowe oraz kilkudniowe rajdy stacjonarne i wędrowne.

Tegoroczna oferta rajdów jest wyjątkowo bogata i dostosowana do zróżnicowanych potrzeb motocyklistów – są krótsze i dłuższe trasy, łatwiejsze i o zaawansowanym stopniu trudności, przeznaczone dla wytrawnych uczestników jazdy na orientację. We wszystkich uczestnicy nawigują na roadbook, odszukując punkty kontrolne i przy okazji zwiedzając najpiękniejsze zakątki Polski i najciekawsze trasy motocyklowe.

Nowością w sezonie 2021 są organizowane dwa puchary – Yamaha Rally Cup Poland 2021 z trzema eliminacjami oraz Puchar Jednodniówek ON Tour Poland. Ten pierwszy startuje spod salonów Yamahy – Adrenalina w Sieradzu, Wawrosz w Katowicach i Uhma Bike w Warszawie. Na wszystkich imprezach prócz znakomitej zabawy do wygrania są cenne nagrody.

Kalendarz imprez wraz z terminami i pełną informacją jest dostępny na stronach internetowych: www.rajdymotocyklowe.com, www.wydarzenia.yamaha-motor.pl oraz na profilu FB @ontourpoland. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na każdej imprezie zachęcamy do rezerwacji miejsc już dziś!