ZAPROSZENIE NA TARGI EKOFLOTA W POZNANIU – POTRWAJĄ DO PIĄTKU

ekoflota_ta1

Czwarte, Międzynarodowe Targi EkoFlota, które dziś, 9 października rozpoczynają się w Poznaniu to okazja do zapoznania się z najbardziej aktualną ofertą na rynku niskoemisyjnych pojazdów.

Pokazane zastano też rozwiązania, które ułatwią stworzenie i prowadzenie floty ekologicznych samochodów.


Zobacz relacje:

ROZMAITOŚCI

ECO


 

W tym roku impreza adresowana do specjalistów branży flotowej potrwa trzy dni. Targi EkoFlota to okazja dla specjalistów do zapoznania się z najnowszymi produktami na rynku pojazdów z alternatywnym napędem, ale także przetestować je podczas jazd próbnych. Piątek będzie dniem otwartym dla szerokiej publiczności.

ekoflota_ta2

W środę zostanie zorganizowana konferencja E-Mobility: Alternatywne floty przyszłości. Weźmie w niej udział szerokie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo- Wschodniej. Zostaną na niej omówione zagadnienia przepisów prawnych oraz sposobów na budowę przyjaznych dla środowiska flot samochodowych oraz kontroli ich kosztów.

Prelegenci wyjaśnią, jak włączyć do floty auta ekologiczne i zdobyć fundusze na stację do ładowania. Przedmiotem dyskusji będzie także rola samorządów i działania miast w rozwijaniu nowoczesnej mobilności.

Na powierzchni 9000 m2 zostaną przedstawione nowości reprezentujące różne formy alternatywnych napędów. Segment aut elektrycznych będą reprezentowały m.in. Volkswagen e-Up!, Mercedes EQC, Jaguar I-Pace czy Kia e-Soul. Nie zabraknie też modeli hybrydowych, jak Toyota Corolla nowej generacji czy Ford Focus.

ekoflota_ta3

Pojawią się także pojazdy na gaz ziemny oraz LPG. Organizatorzy przewidują, że targi odwiedzi w tym roku ponad 10 000 osób.

Organizatorzy zapraszają zainteresowanych do hali nr 6 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wstęp na targi jest bezpłatny po zarejestrowaniu.