ZIMOWA AKCJA PRZEGLĄDOWA MITSUBISHI I SUZUKI

Zbliżający się wielkimi krokami sezon zimowy, to czas będący zarówno dla kierowców, jak i samochodów najtrudniejszym okresem ich użytkowania w trakcie całego roku. Niekorzystne warunki atmosferyczne powodują, że na drogach robi się bardzo ślisko, a niskie temperatury dodatkowo wpływają na ujawnianie się różnego rodzaju niedoskonałości powstałych w trakcie eksploatacji samochodów w sezonie letnim.

Dlatego lepiej upewnić się, że samochód jest doskonale przygotowany do takich warunków i w żadnej sytuacji nas nie zawiedzie. Z myślą o komforcie i zadowoleniu klientów kolejne firmy przygotowały Zimową Akcję Przeglądową – m. innymi polski oddział Mitsubishi Motors (MMC Car Poland) wraz z siecią Autoryzowanych Dealerów oraz Suzuki Motor Poland.

MITSUBISHI

W ramach akcji trwającej do 30 listopada, specjaliści Mitsubishi przygotują pojazd do niskich temperatur, zabezpieczając uszczelki i zamki przed przymarzaniem, sprawdzą stan akumulatora i układów rozruchowego i ładowania oraz przeprowadzą czynności kontrolne 35 punktów w samochodzie. Koszt takiego kompleksowego przeglądu wynosi jedynie 99 złotych. Warto podkreślić, że oferta dotyczy także pojazdów starszych niż 3-letnie, które utraciły gwarancję, a największa zniżka przysługuje przy zakupie części do samochodów 8-letnich i starszych.

Odwiedzając Autoryzowany Punkt Serwisowy klienci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki na wszystkie części potrzebne do ewentualnych napraw wynikających z przeprowadzonego przeglądu w ramach Zimowej Akcji Przeglądowej w następującej wysokości:

– samochody w wieku 3 – 5 lat (po gwarancji) – 10 proc. zniżki;
– samochody w wieku 6 – 7 lat – 15 proc. zniżki;
– samochody w wieku pow. 8 lat – 25 proc. zniżki;
– akcesoria i gadżety – 15 proc. zniżki;
– bagażniki dachowe Thule / Taurus – 8 proc. zniżki;
– ewentualna naprawa, koszt robocizny – 10 proc. zniżki.

Dodatkowo przygotowano atrakcyjną ofertę aluminiowych obręczy kół w cenach od 361 zł brutto oraz opon zimowych w cenach od 449 zł brutto (dla modelu ASX – felga aluminiowa RIAL Campo 6,5×16”, opona zimowa: FULDA Kristal Control 215/65 R16 98H)).

Wizytę w serwisie można zamówić on-line na stronie internetowej http://www.mitsubishi.pl/wizyta-w-serwisie, gdzie można także znaleźć adres najbliższej autoryzowanej placówki Mitsubishi Motors.

SUZUKI

Od 2 listopada br. we wszystkich autoryzowanych punktach serwisowych Suzuki czeka na klientów specjalna oferta, która umożliwi bezpieczną i pewną jazdę od pierwszych dni śniegu!

Suzuki przygotowało specjalny pakiet serwisowy w promocyjnej cenie. W jego skład wchodzi:

– wymiana ogumienia dostarczonego przez klienta;
– zabezpieczenie na okres zimowy preparatami TUNAP: uszczelek drzwiowych, zamków oraz zawiasów, klem akumulatora;
– sprawdzenie stanu akumulatora (próba obciążeniowa);
– kamizelka odblaskowa Suzuki-Shell.

Cena pakietu usług to 100 złotych.

Ponadto na klientów, którzy nie zakupili jeszcze opon zimowych, czekają atrakcyjne ceny opon i felg. Oferta jest ważna w dniach od 2 listopada do 30 listopada i skierowana jest do właścicieli samochodów Suzuki. W celu umówienia terminu wizyty oraz uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z najbliższą ASO Suzuki.