ALPE ADRIA 2013: DANIEL BUKOWSKI NA PODIUM

Sd 1_Daniel Bukowski

Daniel Bukowski w swoim debiucie na Adria Raceway odniósł sukces! Polski motocyklista, reprezentujący barwy Suzuki GRANDys duo zajął we Włoszech drugie miejsce w wyścigu w klasie Superstock 600.

Ponieważ była to pierwsza runda tegorocznych mistrzostw Alpe Adria, Daniel jest obecnie na drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej cyklu w swojej klasie.

Daniel Bukowski: Już nie pamiętam, kiedy ostatni raz jeździłem po nowym dla mnie obiekcie i zapomniałem, jaką frajdę sprawia mi nauka nowego toru. Z Włoch wracamy bardzo pozytywnie nastawieni na cały najbliższy sezon i gotowi do następnej rundy. Dziękuję całemu zespołowi Suzuki GRANDys duo, który jak zwykle sprawił się wyśmienicie.

Na włoskim torze Adria Raceway w klasie Superbike duet Suzuki: Marko Jerman i Andy Meklau zajęli dwa pierwsze miejsca. Marko dodatkowo z czasem 1.14,911 minuty pobił rekord toru i zdobył bonusowy punkt za najlepsze okrążenie wyścigu.

Sd 2_Marko Jerman SBK

Blisko zwycięstwa w klasie Superstock 1000 był Jerman, który ostatecznie zajął drugie miejsce.