AUDI: NOWE A3 LIMOUSINE JUŻ W SALONACH

Audi A3 Limousine

W polskich salonach pojawił się nowy model Audi – A3 Limousine. Kompaktowy sedan z segmentu premium, którego cena wynosi 99 700 zł (1.4 TFSI), jest dostępny już od 1155 zł miesięcznie.

Możliwe są trzy rozwiązania finansowe Audi Finance: AutoCredit, Kredyt Opłacalna Rata oraz Leasing 104,99 procent.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Audi A3 Limousine to najnowsza propozycja producenta z Ingolstadt. Model łączy klasyczny podział bryły samochodu na trzy strefy z dynamiką auta coupé. Lekka konstrukcja, mocny i efektywny układ napędowy oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu infotainment i najnowocześniejsze systemy wsparcia kierowcy to cechy charakterystyczne nowego Audi A3 Limousine. Dynamikę jazdy gwarantują nowoczesne silniki TFSI i TDI .

– Nowe Audi A3 Limousine z pewnością znajdzie wielu nabywców w Polsce zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Dzięki elastycznej ofercie Audi Finance, auto jest dostępne już od 1155 zł brutto miesięcznie. W zależności od indywidualnych potrzeb, klienci mogą wybrać jedno z trzech optymalnych rozwiązań finansowych – mówi Adam Sakławski, Brand Manager w Dziale Rozwoju Produktu i Współpracy z Importerem w Volkswagen Bank Polska S.A.

Trzy rozwiązania finansowe

Niska rata jest dostępna w trzech różnych rozwiązaniach finansowych z oferty Audi Finance – od krótkoterminowych po długoterminowe, z wymianą auta lub bez.

AutoCredit to produkt, dzięki któremu po trzech lub czterech latach z łatwością można wymienić auto na nowe. W przypadku gdy właściciel będzie chciał zwrócić samochód, Volkswagen Bank Polska gwarantuje jego odkup. Jeśli klient zdecyduje się na zachowanie samochodu, może go zatrzymać w ramach spłaty jednorazowej lub rozłożonej na raty. AutoCredit jest dostępny bez konieczności angażowania kapitału własnego na zakup samochodu – wkład własny już od 0%. Klienci mogą wybrać dogodny okres kredytowania (36 lub 48 m-cy), wysokość wkładu własnego (od 0% do 30%) oraz limit rocznego przebiegu (20 lub 30 tys. km rocznie). Oprocentowanie nominalne wynosi 4,99%.

Kredyt Opłacalna Rata to klasyczny kredyt ratalny z oprocentowaniem, wynoszącym 4,99%. Wysokość miesięcznych rat jest dostosowywana do potrzeb i możliwości klienta. Kredyt Opłacalna Rata charakteryzuje się długim okresem kredytowania – od 12 aż do 84 miesięcy oraz indywidualnie ustalaną wysokością wkładu własnego (już od 0%).

W ramach Leasingu Opłacalna Rata klienci mogą wybrać dogodny okres leasingowania (od 24 aż do 60 m-cy) oraz wysokość opłaty wstępnej (od 10% do 45%). Dodatkowo indywidualnie ustalana jest wartość wykupu samochodu.