AUTOMECHANIKA 2012: DR.MARCUS WE FRANKFURCIE

W dniach 11-15 września 2012 we Frankfurcie odbędą się Targi Techniki Motoryzacyjnej – Automechanika. To największa na świecie impreza targowa branży motoryzacyjnej. Organizatorzy spodziewają się w tym roku ponad 4500 wystawców i 162 000 gości z całego świata.

Dr.Marcus International, lider w dziedzinie samochodowych odświeżaczy powietrza zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska, na którym oprócz bogatej oferty przedstawi także najnowsze produkty.

Kaliska firma zaprezentuje na targach we Frankfurcie trzy nowości z palety odświeżaczy Dr.Marcus. Będą to: Easy Clip montowany wewnątrz kratki wentylacyjnej na desce rozdzielczej, Slim – produkt o nowoczesnym designie z aromatyzacjami na bazie francuskich perfum i zawieszka celulozowa o nazwie Sonic. Atrakcją stoiska będzie z pewnością amerykański roadster Plymouth Prowler – nowy show car firmy, napędzany 3,5 litrowym silnikiem benzynowym o mocy 257 KM.

Jacek Krążyński (kierownik marketingu Dr.Marcus Inetrantional): Targi Automechanika we Frankfurcie to najważniejsza i największa impreza branżowa na świecie, więc nie może nas tam zabraknąć. Mimo usytuowania targów w Europie odwiedzają ją fachowcy z całego świata. Nasza firma zaprezentuje zarówno tegoroczne nowości z oferty odświeżaczy samochodowych oraz cieszące się dużym uznaniem sprawdzone hity sprzedażowe. Mam nadzieję, że uda się nam nawiązać we Frankfurcie wiele nowych kontaktów biznesowych a nasza szeroka oferta zainteresuje odbiorców nie tylko z Europy. Odświeżacze samochodowe Dr.Marcus International obecne są w ponad 40 krajach całego świata, ale wciąż szukamy nowych rynków zbytu.

Firma Dr.Marcus International dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości oferowanych produktów jest dziś jednym z liderów rynku zapachów samochodowych w Polsce.

W ofercie firmy znajduje się ponad 100 rożnych produktów, dzięki czemu każdy użytkownik samochodu może dobrać odświeżacz o odpowiadającym mu kształcie i aromacie. Oferta obejmuje linie Senso i Dr.Marcus. Firma jest również producentem linii kosmetyków samochodowych Titanium. Wszystkie produkty Dr.Marcus International są wytwarzane w Polsce, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Kaliszu i zatrudniającym ponad 100 osób.