BMW: BEZPIECZNE ZIMOWE ATRAKCJE W GÓRACH

B 1_P90109588

Jazdy testowe najnowszymi modelami BMW wyposażonymi w napęd xDrive, próby na rampach czy zawody narciarskie BMW xDrive Cup to tylko niektóre z atrakcji „Zimy z BMW”, która startuje w Tatrach.

Niespodzianki czekają na osoby odwiedzające Kotelnicę w Białce Tatrzańskiej między 19 stycznia a 3 lutego. Wielbiciele nart, a także wszyscy miłośnicy zimowych górskich widoków będą mieli okazję sprawdzić możliwości inteligentnego napędu na cztery koła w trakcie krajobrazowych jazd terenowych, a także w ćwiczeń na rampach przeprowadzonych pod okiem instruktorów.


Zobacz także:
ZIMA PRZYJEMNA I BEZPIECZNA


Narciarze, którzy skorzystają z jazd testowych, mogą także udoskonalić swoje umiejętności zjazdowe biorąc udział w bezpłatnych lekcjach prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów narciarskich. Na 2 lutego zaplanowano zawody, w których może wziąć udział każdy, bez względu na umiejętności, a na zwycięzców czekają dyplomy i nagrody z kolekcji BMW Lifestyle.

Specjalne atrakcje przygotowano także dla turystów wypoczywających w Zakopanem, Beskidzie Sądeckim lub na Mazurach. Wszyscy goście hoteli Belvedere, Crocus, Litwor, Nosalowy Dwór, Stamary oraz SPA Dr Irena Eris w Krynicy Zdroju oraz na Wzgórzu Dylewskim będą mogli w trakcie swojego pobytu bezpłatnie wypożyczyć samochód BMW z system xDrive i wybrać się na całodzienną przejażdżkę.

BMW nie zapomniało również o narciarzach wypoczywających w Tyrolu. Dla wszystkich turystów, którzy w czasie dokonywania rezerwacji w jednym z partnerskich hoteli użyją hasła „Rezerwacja BMW” czeka upominek – jednodniowy, bezpłatny skipass do wykorzystania na jednym z pięciu tyrolskich lodowców.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat akcji znaleźć można pod adresem www.zimazbmw.pl. W ubiegłym roku podobna akcja BMW Group Polska cieszyła się ogromnym zainteresowaniem turystów.

B 2_P90109589