BMW: FESTIVAL NIGHT DLA UCZCZENIA SETNEJ ROCZNICY MARKI

bmw-jubi12

100 lat od daty wpisu BMW AG do rejestru handlowego – BMW Group rozpoczęła rok jubileuszowy pod hasłem The Next 100 Years, ale najważniejsze imprezy jeszcze przed nami.

Oprócz szeregu wydarzeń jubileuszowych BMW Group na całym świecie mocnym punktem obchodów w Monachium będą odbywające się od 9 do 11 września BMW Festival oraz BMW Festival Night, na których spodziewana jest liczna publiczność z kraju i zagranicy.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Impreza odbędzie się w bezpośredniej bliskości miejsca narodzin firmy, na terenie Parku Olimpijskiego w Monachium – na Stadionie Olimpijskim, w Hali Olimpijskiej i Parkharfe – oraz w BMW Welt i Muzeum BMW.

W ramach trzydniowego programu marka BMW prezentować będzie na 110 000 m2 wraz z submarkami BMW M i BMW i oraz BMW Motorrad i BMW Lifestyle ciekawe wystawy związane z historią, teraźniejszością i przyszłością jej pojazdów. Impreza będzie dla odwiedzających i ponad dwóch tysięcy członków klubu BMW z całego świata okazją do intensywnego poznawania emocjonalnych wartości i fascynacji.

W luźnej, przyjemnej atmosferze będzie można zagłębiać się w temat mobilności i komunikacji w przyszłości. Będzie można przy tym brać aktywny udział w wydarzeniach albo po prostu dać się inspirować, informować i bawić. Wystawy skupione są wokół około 300 historycznych i aktualnych pojazdów. Program imprezy oferuje ciekawą rozrywkę i liczne niespodzianki dla gości w każdym wieku i na każdy gust.

Wstęp na BMW Festival jest w ciągu dnia wolny dla wszystkich odwiedzających.

BMW Festival Night

BMW Festival Night na Stadionie Olimpijskim w Monachium zaprezentuje historię sukcesu marki i da sygnał rozpoczynający kolejne stulecie: jubileuszową imprezę poprowadzi Thomas Gottschalk, który zaprezentuje publiczności wielu znamienitych gości oraz legendarne samochody i motocykle. Oprawę muzyczną od klasyki po pop zapewnią gwiazdy z całego świata: Monachijscy Filharmonicy, Eva Lind, Peter Kraus, Lena, Simply Red i Sunrise Avenue.

Program uzupełnią pokazy, takie jak na przykład znany na całym świecie „Red Bull Flying Bach” światowej klasy mistrzów breakdance’a Flying Steps. Bilety na BMW Festival Night są do nabycia już teraz na stronie www.bmw-festival.de lub w monachijskich punktach sprzedaży biletów. Program obu wieczorów jest identyczny.

Na stronie internetowej można też znaleźć szczegółowe i aktualizowane na bieżąco informacje dotyczące programu BMW Festival i BMW Festival Night.

Program BMW Festival
– wstęp wolny;
– 3 dni urozmaiconego programu na całym terenie Parku Olimpijskiego;
– wystawa wizjonerskiego samochodu BMW Vision Next100 w ramach Wystawy Przyszłości BMW Group w BMW Welt;
– Family Picture: wszystkie aktualne modele BMW na jednej scenie;
– kluby BMW z całego świata oraz ich perełki na terenie Parkharfe;
– pokazy driftingu i przejażdżki na Stadionie Olimpijskim;
– wystawy BMW;
– godziny otwarcia (zmiany zastrzeżone): piątek 9 września: 12:00 – 19:00; sobota 10 września: 10:00 – 19:00; niedziela 11 września: 10:00 – 19:00.