BMW: NOWE AKCENTY KAROSERII I WYPOPSAŻENIA X1

BM 1_37832

BMW X1, kompaktowy samochód SAV i SUV segmentu premium zmienia się. Gdy na wiosnę 2014 wjedzie na rynek – zaoferuje nową atmosferą kabiny i nowe akcenty w karoserii, jak też innowacyjne elementy wyposażenia.

Oferta BMW ConnectedDrive zostanie uzupełniona o najnowsze, bazujące na internecie usługi, pozwalające połączyć nowoczesny styl życia z najnowocześniejszymi serwisami mobilnymi.


Zobacz także:
PREMIERY


Wyraziście uformowane i wykończone wloty powietrza w przednim pasie nadają autu jeszcze bardziej sportowy, mocny wygląd. Wśród elementów seryjnego wyposażenia znajdą się obecnie światła do jazdy dziennej. Nowością są ponadto trójwymiarowo uformowane alufelgi o średnicy 17 cali z serii designerskiej V. Paletę kolorów karoserii wzbogacił metalizowany lakier Lśniący Brąz.

BM 2_40548

Jeśli zamówimy nowy model z pakietem BMW xLine, BMW Sport Line lub BMW M Sport, atmosferę kabiny podkreśli również miękki w dotyku materiał pokrywający daszek zestawu zegarów z podwójnymi przeszyciami. Charakter osiągnąć można też, sięgając po opcjonalne listwy wykończeniowe w lśniącej czerni, koralowej czerwieni lub perłowego chromu. Listwa ochronna progu załadowczego ze szlachetnej stali to kolejny akcent premium dostępny w BMW X1.

BMW X1 oferować będzie rozbudowany zakres usług ConnectedDrive: w połączeniu z systemem nawigacji dostępna będzie wciąż rozrastająca się paleta usług mobilnych, zintegrowanych z funkcjami samochodu poprzez oprogramowanie Apps – albo dzięki wbudowanej na stałe w aucie karty SIM, albo za pośrednictwem smartfonu użytkownika. Apps będą w przyszłości kompatybilne nie tylko z iPhonem, ale i smartfonami z systemem operacyjnym Android. Wśród nowych, dostępnych w BMW X1 usług, znajdą się m.in. Rozrywka Online i wirtualny analizator ECO PRO.

BM 3_37823