BMW: PAUL DE COURTOIS DYREKTOREM W POLSCE

P90089711

Od 1 czerwca 2013 roku obowiązki Dyrektora Generalnego BMW Group Polska przejmie Paul de Courtois. Do tego czasu funkcję tę będzie sprawował obecny Dyrektor Generalny, Andreas Biehler, który po czterech latach pracy w Polsce zajmie się rozwojem sieci dealerskiej i relacjami z klientami na rynku niemieckim.

Paul de Courtois skończył Europejską Szkołę Zarządzania ESCP z tytułem Europe Master in Management (EMM).


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Do BMW Group dołączył w 1997 r. rozpoczynając swoją karierę w BMW Group France na stanowiskach związanych ze sprzedażą. Następnie pracował w BMW AG jako Dyrektor Regionalny odpowiedzialny za biura regionalne importerów z Afryki, Karaibów i Europy Wschodniej. Od 2011 r. z powodzeniem pełni funkcję Dyrektora Generalnego BMW Group Hungary.

Andreas Biehler dołączył do BMW Group Polska na stanowisku Dyrektora Generalnego w 2009 r. Przyczynił się do olbrzymiego sukcesu marek BMW i MINI na polskim rynku: w 2012 r. marka BMW zajęła pierwsze miejsce w sprzedaży samochodów z segmentu premium. Zarejestrowano wtedy łącznie 6 332 samochodów BMW i MINI oraz 670 motocykli. Wyniki BMW wzrosły o 24 proc., a MINI o 41 proc. w porównaniu z rokiem 2011.