BMW: RADIOWOZY 330i xDRIVE JUŻ JEŻDŻĄ PO POLSKICH DROGACH

bmw-policja1

Samochody BMW 330i xDrive zostały wybrane przez Komendę Główną Policji w przetargu na zakup 140 nieoznakowanych radiowozów. Oferta złożona przez firmę Auto Fus Group, prowadzącą dealerstwo BMW Auto Fus, okazała się najkorzystniejsza dla rządowego nabywcy.

W ocenie propozycji przetargowych Policja brała pod uwagę cenę, współczynnik masy pojazdu gotowego do jazdy do maksymalnej mocy netto silnika, pojemność silnika oraz osiągi: prędkość maksymalną samochodu.


Zobacz także:

BEZPIECZEŃSTWO

ROZMAITOŚCI


 

BMW 330i xDrive spełnia wszystkie wymagania postawione przez Komendę Główną Policji w specyfikacji przetargowej. To samochód wyposażony w dwulitrowy turbodoładowany silnik benzynowy o mocy 252 KM. Rozpędza się do 100 km/h w 5,8 sek., a w wersji xDrive posiada napęd na cztery koła. Tylko w 2017 roku na polskie drogi wyjechały 2 673 egzemplarze BMW serii 3, o 44 proc. więcej w porównaniu do poprzedniego roku.

bmw-policja2

Od ponad 60 lat BMW Group z sukcesem współpracuje z jednostkami sektora publicznego na całym świecie. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu, samochody BMW sprawdzają się w wymagających warunkach. Partnerstwo z podmiotami administracji państwowej, a w szczególności z Policją, to ważny element strategii biznesowej firmy.

Zgodnie ze specyfiką przetargu ogłoszonego przez Komendę Główną Policji, w listopadzie 2017 r. dealer BMW Auto Fus dostarczył Policji pierwsze 40 samochodów BMW 330i xDrive. Całość zamówienia zostanie zrealizowana do 26 października 2018 roku.

bmw-policja3