BMW: TOM CRUISE W NOWYM M5 W MISSION IMPOSSIBLE – FALLOUT

mission-imp1

BMW Group zostało partnerem motoryzacyjnym najnowszej części legendarnej serii filmów akcji „Mission: Impossible – Fallout” wyprodukowanej przez Paramount Pictures i Skydance Media.

Film wejdzie do kin na całym świecie 27 lipca. Współpraca producenta samochodów i wytwórni filmowej od 2011 roku.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

„Mission: Impossible – Fallout” pokazuje Ethana Hunta (Tom Cruise) i jego zespół IMF (Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames) wraz ze znanymi sojuszniczkami (Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan) w wyścigu z czasem po nieudanej misji. Doskonałą obsadę uzupełniają Henry Cavill, Angela Bassett i Vanessa Kirby, a reżyseruje ponownie Christopher McQuarrie.

mission-imp2

Oprócz nowego BMW M5 zespół agentów wspiera szereg innych modeli marki, takich jak serii 5 Limuzyna (1986), serii 7 Limuzyna i R nineT Scrambler.

M5 wyposażone w charakterystyczne części BMW M Performance, takie jak czarna atrapa chłodnicy i karbonowe lusterka, ma w filmie sporo pracy.

Potężny silnik V8 biturbo z technologią TwinPower Turbo o pojemności 4,4 l i mocy 441 kW / 600 KM (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 10,5 l/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 241 g/km) oraz nowo opracowany wysokowydajny napęd na cztery koła M xDrive sprawiają, że Ethan Hunt zawsze wyprzedza konkurencję dzięki maksymalnej trakcji i dynamice jazdy.

mission-imp3

W kilku kluczowych scenach filmu występuje R nineT Scrambler, wykonując z zawrotną prędkością ryzykowne manewry podczas szalonej pogoni po Paryżu.

– BMW i ,Mission: Impossible’ to doskonałe zestawienie. Jesteśmy dumni z naszej wieloletniej współpracy z Paramount Pictures, a także z faktu, że możemy po raz kolejny wzbogacać tę słynną serię filmów o nasze samochody i motocykle – mówi Uwe Dreher, szef komunikacji marki BMW, BMW M oraz BMW i.

Współpraca BMW z Paramount Pictures w ramach serii „Mission: Impossible” przyniosła już kinomanom kilka legendarnych momentów w historii kina.

Niezapomniany jest na przykład występ samochodu koncepcyjnego BMW i Vision Dynamics, który w „Mission: Impossible – Phantom Protocol” już w 2011 roku zapowiadał sportową hybrydę BMW i8 i takie technologie jak wyświetlacz Head-Up czy aktywne wykrywanie pieszych.

mission-imp3

W 2015 r. wyszedł film „Mission: Impossible – Rogue Nation”, w którym M3 pokazało jedną z najbardziej spektakularnych akrobacji wykonanych tyłem. Dzięki funkcji otwierania odciskiem dłoni filmowe auto po raz kolejny pokazało zapowiedź technologii przyszłości. Miłośnicy motocykli z biciem serca wspominają zawrotny pościg motocyklem S 1000 RR, na którym Ethan Hunt gnał przez góry w okolicach Marrakeszu.

„Mission: Impossible – Fallout” to najbardziej ekscytująca misja w historii, która ma szansę przebić poprzednie filmy.

mission-imp5