CARSHARING: INNOGY GO! ZWRACA W PROMOCJI CZĘŚĆ KOSZTÓW

innogy go! wraz z Visa i Tpay stworzyły nową ofertę dla użytkowników car sharingu elektrycznego. W aplikacji będzie można zakupić promocyjny Voucher Visa.

Użytkownik otrzyma jednocześnie zwrot części poniesionych kosztów, w postaci vouchera na kolejne przejazdy.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI

ECO


 

Co zrobić, żeby otrzymać voucher? Promocja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników innogy go! – wystarczy zarejestrować się w usłudze lub zalogować na swoje konto i jako środek płatniczy, wybrać kartę Visa. Promocyjny Voucher Visa znajduje się w zakładce Subskrypcje i vouchery. Proces zakupu wygląda dokładnie tak samo, jak w przypadku pozostałych produktów. Wartość vouchera na przejazdy wynosi 40 zł, a czas na wykorzystanie środków to 14 dni.

Osoby, które opłacą go za pomocą karty Visa automatycznie otrzymają zwrot części poniesionych kosztów w postaci vouchera, który będą mogły wykorzystać na kolejne przejazdy. Nowi użytkownicy płacący kartą Visa, a także Ci, którzy w czasie trwania promocji zmienili formę płatności w usłudze na kartę Visa, otrzymają 15 zł zwrotu, czyli aż 37 proc. poniesionych kosztów.

Dotychczasowi użytkownicy, którzy już wcześniej jeździli z Visa w innogy go!, otrzymają 25 proc. zwrotu, czyli kwotę 10 zł.

Kod na przejazdy

Kod aktywujący voucher użytkownicy dostaną drogą mailową. Czas na jego wprowadzenie do aplikacji wynosi 10 dni, zaś na wykorzystanie środków 30 dni. Każdy użytkownik może otrzymać tylko jeden zwrot.

– Namawiamy mieszkańców Warszawy do poruszania się nie tylko ekologicznymi, ale także bezpiecznymi samochodami innogy go!. Dlatego nieustannie staramy się wraz z naszymi partnerami oferować bonusy, które dodatkowo zachęcą ich do korzystania z car sharingu, wykorzystując do tego celu różne okazje takie, jak na przykład wakacje. Letni czas motywuje do przemieszczania się po stolicy w poszukiwaniu ciekawych wydarzeń miejskich, a nasza promocja idealnie nadaje się do tego celu – mówi Andrzej Popławski, Head of e-mobility w innogy Polska.