CASTROL EDGE TEAM SPOTKAŁ SIĘ Z KIBICAMI

Fani sportów motorowych mieli okazję spotkania i porozmawiania z zawodnikami Castrol EDGE Team: Karoliną Lampel- Czapką, Maciejem Oleksowiczem i Grzegorzem Staszewskim, którym towarzyszył słynny polski bramkarz Jerzy Dudek.

Na lotnisku Bemowo, podczas 11 Targów Motoryzacyjnych Inter Cars (części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów), przy ryku najmocniejszych silników, pisku opon i owacji kibiców Castrol zaprezentował swój najnowszy produkt Castrol EDGE z FST™.

Impreza trwała trzy dni: od piątku do niedzieli (2-4 września).


Zobacz także:
WIĘCEJ SPORTU


Maciej Oleksowicz, obecnie trzeci w klasyfikacji Rajdowych Mistrzostw Europy zaprezentował swojego Forda Fiestę S2000 i opowiedział o tegorocznych zmaganiach

Karolina Lampel-Czapka, wielokrotna mistrzyni Polski w wyścigach samochodowych przedstawiła swój plan stworzenia kobiecego teamu, mającego rywalizować na wyścigowych torach.

Grzegorz Staszewski, konstruktor i kierowca Corvette 4×4 Turbo, pilotowany przez ambasadora marki Castrol – Jerzego Dudka wziął udział w wyścigu z Jet-Carem – samochodem napędzanym silnikiem odrzutowym.

– Wrażenie było niesamowite, czułem się jednak absolutnie bezpiecznie – opowiadał po wyścigu Jerzy Dudek. Na co dzień nie jeżdżę tak szybkimi samochodami, ale lotnisko to doskonałe miejsce na testowanie takich maszyn w ekstremalnych warunkach. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będzie okazja do sprawdzenia się z najlepszymi kierowcami.

– Prezentacja najnowszej linii olejów Castrol EDGE, opracowanych z wykorzystaniem Fluid Strength TechnologyTM potrzebowała właściwej oprawy – tłumaczy Dorota Staszewska, Menadżer Sponsoringu Castrol w Polsce. Chcieliśmy pokazać jej wytrzymałość i to jak dostosowuje się do każdego stylu jazdy. Cieszymy się, że są z nami dzisiaj nasi ambasadorzy marki, bo każdy z nich prezentuje swój zupełnie indywidualny styl.

Castrol razem z Jerzym Dudkiem przygotował ponadto wiele piłkarskich konkursów i aktywności dla fanów piłki nożnej. Były mecze 1 na 1, chętni mogli zmierzyć nie tylko swoją siłę strzału, ale także sprawdzić czy trudno strzelić bramkę Dudkowi. Najwięcej emocji wzbudził konkurs piłkarski, w którym do wygrania były bilety na mecze Euro 2012. Castrol jest Oficjalnym Sponsorem UEFA Euro 2012™.

A na zdjęciu poniżej zwycięzcy wyścigu gokartowego: Krzysztof Oleksowicz, właściciel Inter Cars, Karolina Lampel- Czapka, Maciej Oleksowicz, Grzegorz Staszewski, Sławomir Góralewski – TRW, Tomasz Gorazdowski, Jerzy Dudek.