CES 2016: AUDI – MODELE, TECHNOLOGIE I PUBLICZNA DABATA

Audi_ces34

Od 6 do 9 stycznia 2016, Audi ponownie zaprezentuje się na International Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas. Na tonącym w świetle stoisku targowym, koncern już po raz szósty pokaże swoje najnowsze modele i rozwiązania techniczne.

Zapowiedzianej na pierwszy dzień wystawy konferencji prasowej, towarzyszyć będzie Tech Talk – publiczna debata, podczas której na pytania odwiedzających odpowiadać będą specjaliści marki ds. elektroniki, innowacji i nowoczesnych technologii.


Zobacz także:

CES 2016

ROZMAITOŚCI


 

W pawilonie North Hall, Audi przedstawi najnowsze elektroniczne rozwiązania ze świata czterech pierścieni. Przed południem, kierownik ds. rozwoju elektryczności i elektroniki Audi, Ricky Hudi oraz Scott Keogh, prezes Audi of America, zaprezentują najnowsze trendy, technologie i produkty z obszary infotainment, Audi connect, koncepcji obsługi i wskaźników oraz elektryfikacji i technik oświetlenia.

Audi_ces35

Samochód koncepcyjny Audi oraz wiele przykładów innowacyjnych rozwiązań technicznych, nakreślą przed zwiedzającymi perspektywę przyszłości motoryzacji, która bardziej niż kiedykolwiek kształtowana będzie w oparciu o dynamiczny rozwój elektroniki.

Następnie w Convention Center w pawilonie South Hall rozpocznie się publiczna debata na tematy techniczne – Audi TechTalk, w której wezmą udział eksperci Audi z dziedziny nowoczesnych rozwiązań technicznych.

CES – największe na świecie targi elektroniki, mają dla czterech pierścieni znaczenie priorytetowe. Audi było pierwszym producentem samochodów, który w 2011 roku zaprezentował się podczas targów CES na własnym stoisku.