CES 2016: AUDI – PIĘĆ WYRÓŻNIEŃ W CONNECTED CAR 2015

Aud-ces1

Już po raz trzeci z rzędu, Audi zdobywa największą ilość nagród w plebiscycie „Connected Car Award” zorganizowanym przez niemieckie czasopisma Auto Bild i Computer Bild.

Cztery pierścienie zostały wyróżnione łącznie pięcioma z dziewięciu nagród. To o jeden tytuł więcej niż w edycjach konkursu z lat 2013 i 2014.


Zobacz także:

CES 2016

ROZMAITOŚCI

TECHNIKA


 

Studyjny samochód Audi e-tron quattro concept zdobył pierwsze miejsce w kategorii „New Mobility”. Najwyższe miejsca na podium przypadły Audi także w kategoriach nawigacja, integracja z internetem, multimedia/ rozrywka oraz telefonizacja.

Integracja z serwisami Google przyniosła Audi zwycięstwo w kategorii „nawigacja”. W kategorii „integracji z internetem” wyróżniony został hotspot LTE Wi-Fi, umożliwiający szybkie przesyłanie danych do maksymalnie ośmiu urządzeń funkcjonujących w aucie. Na miejscu pierwszym w klasie „telefonizacja”, znalazł się phone box Audi umożliwiający podłączenie telefonu komórkowego i jego bezprzewodowe ładowanie.

Zwycięstwo w kategorii „multimedia /rozrywka” odniosło brzmienia 3D systemu Bang & Olufsen Sound System. Uwieńczeniem jest nagroda dla modelu Audi e-tron quattro concept w kategorii „New Mobility”, za przyszłościowy projekt elektrycznego napędu.

– Dodatkowa wygrana kategoria, po poczwórnym zwycięstwie w roku 2014, napawa nas jeszcze większą dumą. Wyróżnienia te przeznaczone są dla całej załogi Audi. Nagradzają dotychczasowe dokonania, a jednocześnie motywują na przyszłość. Na kolejne lata zaplanowaliśmy wiele działań, będących kolejnymi milowymi kamieniami na drodze wdrożeń rozwiązań mobilnych i sieciowych oraz zapewnienia coraz większego bezpieczeństwa ruchu – mówi Ricky Hudi, kierownik działu rozwoju elektryczności i elektroniki.

Magazyny Auto Bild i Computer Bild już po raz trzeci przyznały nagrody Connected Car Award. Eksperci obydwu magazynów dokonali wstępnego wyboru w dziewięciu kategoriach, w których później czytelnicy wskazali swoich faworytów. Wręczenie nagród Connected Car Award odbędzie się w styczniu 2016, podczas targów Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas.