CHEVROLET: NOWY TRAX CZUJE SIĘ TAM JAK W DOMU

Chevrolet 1Trax-286057

Chevrolet wprowadził w tym roku na rynek swój pierwszy światowy model do segmentu niewielkich SUV-ów. Chociaż Trax dopiero debiutuje na polskim rynku, są już miejsca, gdzie może się poczuć jak w domu – są to salony Chevroleta firmy Trax Sp. z o.o. w Łodzi, Bełchatowie i Skierniewicach.

– Nazwa Trax miała kojarzyć się motoryzacją, nawiązywać do amerykańskich samochodów typu truck. W momencie powstania spółki nie spodziewaliśmy się, że 23 lata później ta sama nazwa zostanie nadana miejskiemu SUV-owi Chevroleta. Tym bardziej cieszy nas, że właśnie w naszym salonie został sprzedany jeden z pierwszych egzemplarzy modelu Trax w Polsce – powiedział Witold Bieniek, prezes zarządu Trax Sp. z o.o.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Chevrolet 2Trax-286058

Samochód trafił do firmy, która jest wieloletnim klientem Chevroleta i w swojej flocie posiada już egzemplarze kompaktowego modelu Cruze. Teraz do rąk klienta trafiły kluczyki do Traxa w kolorze Deep Espresso Brown z silnikiem o pojemności 1,6 l i mocy 115 KM.

Chevrolet Trax oferuje nabywcy cechy typowego SUV-a przy zachowaniu dynamiki jazdy i niskiego zużycia paliwa, jakie są charakterystyczne dla mniejszego samochodu osobowego. Ponadto nowy SUV wyróżnia się rozwiązaniami, poczynając od nowoczesnej kabiny pasażerskiej, przez napęd na cztery koła, a kończąc na możliwościach przyłączeniowych, będących zasługą technologii Chevrolet MyLink.

Chevrolet 3 Trax-286059