CHEVROLET: PIŁKARZE MU ODEBRALI KLUCZYKI

Ch 1_283577

W ramach umowy sponsorskiej piłkarze i pracownicy Manchesteru United otrzymali kluczyki do swoich nowych Chevroletów. Wybór modeli był ściśle uzależniony od potrzeb oraz stylu życia poszczególnych piłkarzy, a największą popularnością cieszyła się Captiva.

– Nasza różnorodna oferta modelowa sprawiła, że zawodnicy i pracownicy mogli wybrać samochód, który najlepiej będzie pasował do ich stylu życia. Do wyboru mieli między innymi takie modele jak Chevroleta Captiva, elektryczny model Volt o rozszerzonym zasięgu, a także słynne Camaro lub Corvette. Naprawdę cieszy nas widok Czerwonych Diabłów na szczycie ligowej tabeli i za sterami naszych samochodów – powiedziała Susan Docherty, prezes i dyrektor zarządzająca Chevrolet Europe.


Zobacz także:
SPORT


Oprócz nowych samochodów niektórzy piłkarze otrzymali również porady dotyczące jazdy i bezpieczeństwa, których udzielił im kierowca wyścigowy Corvette Racing, Oliver Gavin. Lekcja ta stanowiła ekscytujący dodatek przy odbiorze samochodów.

Ponad 400-konne Camaro oraz najmocniejszą Corvette wybrali napastnik Wayne Rooney, obrońca Patrice Evra, pomocnik Michael Carrick oraz meksykański łowca goli Javier Hernandez.

Ch 2_283572

– To świetne auto, świetnie wygląda i bardzo dobrze się nim jeździ. Obejrzałem wszystkie modele i ten odpowiada mi najbardziej. Ma ekstra wygląd i będzie się świetnie prowadzić. Wybrałem wersję ze skrzynią manualną, żeby wycisnąć maksimum z tego sportowego auta – stwierdził Wayne Rooney zachwycony swoim kabrioletem.

– Podobają mi się linie nadwozia. To fantastyczny samochód. Właśnie zaliczyłem pierwszą jazdę i jestem zaskoczony jak dobrze się prowadzi. No i czuć tę ogromną moc. Jestem bardzo zadowolony z wyboru – dodał Patrice Evra (Camaro Coupe).

– Kiedyś jeździłem Dodgem Viperem, ale to było dawno i od tamtej pory nie miałem sportowego wozu, więc to dla mnie świetna okazja, żeby to nadrobić. Jak tylko pojawiła się szansa na Corvette, nie zastanawiałem się ani chwili! – wyjaśnił Michael Carrick, który zdecydował się na Corvette GS.

– Porównałem Camaro i Corvette i spodobało mi się, że jest taka nieduża, zupełnie jak ja! To świetny samochód i bardzo się cieszę z oferty Chevroleta – mówił Javier Hernandez o Corvette.

Ch 3_283573

– Mam dwójkę dzieci, więc to dla mnie idealne, rodzinne auto. Świetnie się prezentuje. To po prostu dobry samochód” powiedział Robin Van Persie, który zdecydował się na model Captiva.

– To naprawdę fajny samohód. Jest duży, więc gdy przyjeżdża do mnie rodzina z Holandii, mam czym ich wozić – stwierdził inny Holender, Alexander Buttner, który również wybrał Chevroleta Captivę.

– Jeździ się nim inaczej, bo jest bardzo cichy… Taki futurystyczny, szczególnie w kwestii oszczędzania energii – zauważył Nick Powell, którego zelektryzował model Volt (podobnie jak bramkarza Sama Johnstone’a).

Chevrolet został Oficjalnym Partnerem Motoryzacyjnym drużyny z Manchesteru w ramach umowy sponsorskiej podpisanej w 2012 roku. W sezonie 2014/2015 Czerwone Diabły zagrają w koszulkach z logo marki Chevrolet.

Zobacz w originale: youtube.com.