CHEVROLET: TOMEK NIE CZEKAŁ – WYBRAŁ CRUZE

Ch_1373558248487

Państwo Joanna i Dawid Kolorz zdecydowali się na zakup modelu Chevrolet Cruze. Jednak wybierając ten model na początku 2012 roku państwo Kolorz nie spodziewali się z pewnością, jak bardzo przydatna okaże się ta przestrzeń i wygoda półtora roku później.

Czerwcowego dnia nad ranem pani Joanna poczuła, że zaczyna rodzić. Obudziła więc męża i od razu udali się do szpitala w Wodzisławiu Śląskim. Pod szpitalem pan Dawid poszedł po wózek, aby zawieźć żonę do środka.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Kiedy wrócił, w samochodzie zastał już dwie osoby – mały Tomek postanowił nie czekać na tatę i zadecydował, że wnętrze Chevroleta Cruze jest wystarczająco wygodne, żeby właśnie tam się urodzić.

– Testowaliśmy naszego Cruze’a w różnych warunkach i nigdy nas nie zawiódł. Nie sądziliśmy jednak, że przetestujemy go w aż tak ekstremalny sposób. Na szczęście okazało się, że w tym przypadku też się sprawdził – powiedział Dawid Kolorz.

Chevrolet z tej niecodziennej okazji przygotował dla małego Tomka prezent. W siedzibie dilera Fijałkowski w Rybniku, gdzie państwo Kolorz kupili swojego Cruze’a, rodzina otrzymała fotelik samochodowy, w którym Tomek będzie mógł bezpiecznie podróżować. Fotelik przekazała Justyna Hozer, kierownik działu sprzedaży Chevroleta w firmie Fijałkowski.

– To pierwszy taki przypadek w historii naszej firmy. Mamy nadzieję, że w związku w tym wyjątkowym miejscem narodzin, mały Tomek również w przyszłości będzie się tak dobrze czuł w każdym Chevrolecie, jak w Cruzie rodziców – powiedział Grzegorz Melka, dyrektor firmy Fijałkowski.