CITROEN: RUSZYŁY ZAMÓWIENIA NA NOWY MODEL C3 AIRCROSS

Dealerzy Citroena rozpoczęli przyjmowanie zamówień na nowy model C3 Aircross. Ceny rozpoczynają się od 70 850 złotych w gamie z silnikiem benzynowym i od 80 850 złotych z silnikiem wysokoprężnym.

Samochód posiada bogate wyposażenie. Zmieniony został przód nadwozia, pojazd zyskał nowe kolory lakierów.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Samochód pojawi się w salonach w czerwcu. Jego przód jest zgodny z nową tożsamością marki Citroën, wzbogacony został o reflektory LED (w standardzie) oraz nowe nakładki w dolnej części zderzaka w kolorze srebrnym (od poziomu wyposażenia Feel Pack).

Wachlarz możliwości personalizacji obejmuje 70 kombinacji wystroju wnętrza, 7 kolorów lakieru (w tym 3 nowe), 4 pakiety kolorystyczne, w tym dwa nowe obejmujące wykończenia w tylnej, bocznej części nadwozia oraz 2 kontrastujące z nadwoziem kolory dachu. Samochód wyposażono także w nowe felgi z lekkiego stopu w rozmiarze 16 i 17 cali. Wystrój kabiny to 4 zróżnicowane i harmonijnie dobrane kolorystyki (w tym 3 nowe).

KOMFORTOWY SUV DLA RODZINY

C3 Aircross oferuje wysoki komfort jazdy dzięki wyposażeniu w nowe fotele Citroën Advanced Comfort (jako opcja od wyposażenia Feel Pack, seryjnie w wersji Shine Pack). Zwiększono funkcjonalność elementów wnętrza dzięki zastosowaniu nowej konsoli centralnej z wbudowanym w nią dużym, zamykanym schowkiem w tylnej części kabiny (od poziomu wyposażenia Shine).

Możliwości konfiguracji wnętrza są duże za sprawą przesuwnej tylnej kanapy w zakresie 150 mm z podziałem na dwie niezależne części oraz składanego przedniego fotela pasażera, który tworzy stolik po złożeniu i zwiększa długość przestrzeni ładunkowej do 2,40 m (opcja w wersji Shine, seryjnie w Shine Pack). Dobre jest doświetlenie dzięki dużej powierzchni przeszklonej i elektrycznie sterowanemu, otwieranemu, szklanemu dachowi panoramicznemu (opcja w wersji Shine Pack).

Nowe auto oferuje wszystkie technologie, które zapewniają bezpieczeństwo: 12 systemów wspomagających w prowadzeniu, takich jak kolorowy ekran projekcyjny czy system Grip Control z funkcją Hill Assist Descent, jako opcja od wersji Feel, oraz 5 technologii komunikacyjnych z nowym, 9-calowym ekranem dotykowym połączonym ze skomunikowaną nawigacją Citroën Connect Nav, która występuje w standardzie od wersji Shine.

SZEROKA GAMA MODELOWA

Oferowanych są 4 wersje dla klientów, by spełnić i docenić każdą z ich potrzeb:

* Feel, posiadająca wspomaganie ruszania pod górę, regulator- ogranicznik prędkości, dzieloną tylną kanapę w proporcji 2/3 – 1/3, Pakiet Safety (obejmujący funkcję rozpoznawania znaków ograniczających prędkość i podawania zalecanej prędkości), reflektory i dzienne światła LED oraz wyrazisty design z kołpakami 3D 16 cali oraz wyższy komfort jazdy z Citroën Connect Radio i klimatyzacją.

* Feel Pack oferuje silniej zaakcentowany styl z relingami dachowymi lakierowanymi na wysoki połysk w kolorze czarnym i kontrastującymi nakładkami ozdobnymi na zderzakach, a także system wspomagania parkowania tyłem, Mirror Screen, reflektory przeciwmgielne LED z funkcję statycznego doświetlania zakrętów.

* Shine, klasa wyższa wyposażenia, która starannie podkreśla swój wygląd 16-calowymi felgami z lekkiego stopu oraz dopełnia listę oferowanych technologii takimi systemami, jak Active Safety Brake, Citroën Connect Nav na całkiem nowym tablecie dotykowym 9 cali, Citroën Connect Box, czy automatyczna klimatyzacja.

* Shine Pack, wersja wieńcząca gamę swym wyszukanym wyposażeniem: Pakiet kolorystyczny Polar White, dwubarwny dach Noir Perla Nera, tapicerka z elementami skóry syntetycznej, 17-calowe felgi z lekkiego stopu oraz zwiększony komfort w kabinie z fotelami Citroën Advanced Comfort, przesuwna tylna kanapa i funkcja składania przedniego fotela pasażera w stolik, otwieranie drzwi i uruchamianie silnika bez użycia klucza, czy też kamera cofania z funkcją Top Rear Vision.

MOCNE SILNIKI

Nowy SUV C3 Aircross proponuje gamę silników benzynowych PureTech i wysokoprężnych BlueHDi najnowszej generacji, spełniających normę Euro 6d.

Są to:
– silnik benzynowy PureTech 110 S&S BVM6, w cenie od 70 850 zł, dostępny we wszystkich wersjach.
– silnik benzynowy PureTech 130 S&S EAT6, w cenie od 88 950 zł, dostępny w wersjach Shine i Shine Pack
– silnik wysokoprężny BlueHDi 110 S&S BVM6, w cenie od 80 850 zł, dostępny w wersjach Feel, Feel Pack i Shine.
– silnik wysokoprężny BlueHDi 120 S&S EAT6, w cenie od 95 050 zł, dostępny w wersjach Feel Pack, Shine i Shine Pack.

Nowy C3 Aircross dotrze do punktów sprzedaży marki w czerwcu.