DACIA BIGSTER CONCEPT WSKAZUJE NA ZMIANY W MARCE

Od blisko piętnastu lat Dacia oferuje nowoczesne, solidne i ciekawe samochody. W 44 krajach sprzedała ponad 7 milionów pojazdów.

Marka korzysta z know-how i podzespołów technologicznych oraz synergii w obrębie Grupy Renault i Aliansu Renault- Nissan- Mitsubishi, które umożliwiają obniżenie kosztów.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Dacia, znana z prostego modelu dystrybucji, wyrobiła sobie markę i ma w ofercie wiele modeli, które biją rekordy sprzedaży.

W Europie Sandero od wielu lat jest najlepiej sprzedającym się autem we wszystkich segmentach, a Duster jest numerem 1 w segmencie SUV-ów.

Nowa Dacia Bigster Concept to solidny i przestronny samochód o długości 4,6 m. Jest świetny na wyprawy w teren i piaszczyste drogi, oferuje wszystko, co konieczne w SUV-ie z tego segmentu, bez zbędnych gadżetów. Udowadnia, że przystępna cena nie musi oznaczać rezygnacji z atrakcyjności.

Proporcje bryły nowego Bigster Concept są nowoczesne. Linia nadwozia jest prosta. Poszerzony układ świateł w kształcie litery Y nadaje samochodowi wygląd SUV-a o wyrazistej stylistyce. Ciemnozielony kolor nadwozia podkreśla zamiłowanie do otwartych przestrzeni i przygody. We wszystkich osłonach i zabezpieczeniach nadwozia wykorzystano tworzywa z recyklingu. Bryła nadwozia obiecuje przestronne wnętrze.

Dzięki zastosowaniu platformy Aliansu przyszły flagowy model Dacii będzie napędzany silnikami na paliwa alternatywne lub hybrydowymi.