DAF: DBK ODDZIAŁ GDAŃSK DEALEREM 2013 ROKU

d1_zwyciezcy 1

W Zamku Wąsowo odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia nagród najlepszemu dealerowi DAF 2013. Dealerem Roku 2013 został serwis DBK oddział Gdańsk. Drugie miejsce w klasyfikacji zajął serwis firmy ESA odział w Komornikach koło Poznania.

Miejsce na podium zdobył również serwis autoryzowanego dealer DAF ESA Iłowa. Konkurs na najlepszego dealera rolu został zorganizowany przez DAF Trucks Polska już po raz drugi.


Zobacz także:
UŻYTKOWE


W konkursie udział wzięli wszyscy autoryzowani dealerzy DAF w Polsce. Podczas całego roku 2012 oceniane były te aspekty działania dealera, które bezpośrednio przekładają się na satysfakcję klienta tj. dostępność części, realizację celi dotyczących kluczowych klientów, produktów oraz akcji specjalnych, komunikowanie o ofertach części i sprzedaż części, poprawność wykonania usługi za pierwszym razem, szybkość reakcji na zażalenia klienta, wydajność obsługi w ramach serwisu ITS/PTS, aktywację kontraktów obsługowo – naprawczych, realizację planów sprzedaży nowych pojazdów.

Zdobycie tytułu Dealera Roku 2013 to ogromny prestiż dla zwycięskiego serwisu DAF. Konkurs ten jest dowodem na to, jak wielką wagę firma DAF przykłada do jakościowego rozwoju sieci dealerskiej i usług serwisowych.

d 2_DBK Gdansk