DAF: ESA TRUCKS POZNAŃ DEALEREM ROKU 2012

Na Zamku Kliczków odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia nagród najlepszemu dealerowi DAF 2012. Dealerem Roku 2012 został ulokowany w Komornikach serwis, prowadzony przez firmę ESA Trucks Poznań, autoryzowanego dealera DAF.

Drugie miejsce w klasyfikacji zajął również serwis firmy ESA, tym razem usytuowany w Koninie, a trzecie – białostocki oddział firmy DBK.

DAF Trucks Polska po raz pierwszy w historii zorganizowała konkurs na najlepszego dealera DAF – Dealer Roku 2012. W konkursie udział wzięli wszyscy autoryzowani dealerzy DAF w Polsce. Podczas całego roku 2011 oceniane były te aspekty działania dealera, które bezpośrednio przekładają się na satysfakcję klienta tj. dostępność części, poprawność wykonania usługi za pierwszym razem, szybkość reakcji na zażalenia klienta, wydajność obsługi w ramach serwisu ITS/PTS, poziom wyszkolenia mechaników, komunikowanie o ofertach specjalnych części i sprzedaż części.

Maksymalną ilość punktów, jaką zdobyć mógł jeden dealer to 1000.

Zdobycie tytułu Dealera Roku 2012 to ogromny prestiż dla zwycięskiego serwisu DAF. Konkurs ten jest kolejnym – po Olimpiadzie Technicznej DAF – dowodem na to, jak wielką wagę firma DAF przykłada do jakościowego rozwoju sieci dealerskiej i usług serwisowych.

Więcej informacji: www.daftrucks.pl.