DAF: HOLENDRZY WYBRALI POLSKĄ FIRMĘ KH-KIPPER

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Flota pojazdów demonstracyjnych DAF Trucks w Eindhoven w Holandii powiększyła się o przedstawiciela nowej wersji „Construction” popularnego modelu DAF LF Euro 6 z zabudową firmy KH-KIPPER.

Samochód DAF LF ma najmniejszy w swojej klasie promień skrętu. Oferuje maksymalną zwrotność i niską masę własną, która zapewnia dużą ładowność oraz znakomite właściwości trakcyjne w terenie.


Zobacz także:
UŻYTKOWE


Na nowym podwoziu firma KH-KIPPER zamontowała wywrotkę trójstronną W3F. Zabudowa została wykonana ze niezawodnych stali trudnościeralnych HARDOX i DOMEX. Burty boczne otwierają się w osi górnej i dolnej, a więc skrzynia może służyć zarówno jak platforma do przewozu materiałów na paletach, jak i materiałów sypkich. W dolnej osi burty otwierają się za pomocą sprężyn umieszczonych na przedniej ścianie.

Wybór polskiej firmy zabudowującej to dowód uznania dla jakości polskich wyrobów, które coraz chętniej kupowane są poza granicami Polski. To także dowód wagi dla polskiego rynku jaką przykłada firma DAF. Polska jest rynkiem, na którym sprzedaż podwozi DAF wykazuje najwyższą dynamikę, osiągając 62 proc. przyrost (za pierwszych 10 miesięcy 2013). Firma DAF po październiku br. może poszczycić się ponad 17 proc. udziałem w rynku ciężkich podwozi (powyżej 16 ton), który to jest najlepszym wynikiem w historii marki w Polsce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA