DLACZEGO WARTO MIEĆ NAWIGACJĘ CZYLI KONKURS Z NAVITELEM

E100-navit1

Okres świąteczny to znakomity czas na konkurs z nagrodami. Zapraszamy do udziału w nim wraz z firmą Navitel, wiodącym dostawcą systemów nawigacyjnych i map cyfrowych na rynku nawigacji samochodowej.

Zasady są bardzo proste: wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego warto mieć nawigację? Uzasadnienie ma być zwięzłe.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI

NAVITEL – NAWIGACJE


 

Wśród autorów odpowiedzi redakcyjne jury wyłoni jedenaście najciekawszych. Zwycięzca otrzyma nagrodę główną – jest nią urządzenie nawigacyjne Navitel E100. Pozostałe dziesięć osób stanie się posiadaczami voucherów na aplikację z mapą Polski.

E100-navit2

Konkurs jest co prawda świąteczny, ale zdajemy sobie sprawę, że Wielkanoc jest czasem rodzinnym, stąd wiele osób może zrobić sobie przerwę w korzystaniu z komputera czy laptopa. Stąd termin nadsyłania odpowiedzi przesuwamy do czwartku, 20 kwietnia do godziny 24.00.

Odpowiedzi należny kierować na adres: konkurs@newsauto.pl. Uwaga! W treści maila, poza odpowiedziami na pytania konkursowe, prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska, miasta zamieszkania oraz zdania: Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych dla potrzeb konkursu.

Zachęcamy przy okazji do polubienia profilu Navitl Navigator Poland na Facebooku: facebook.com/NavitelPL/?fref=ts, gdzie pojawiają się najnowsze informacje o działaniu firmy, jej sukcesach i organizowanych akcjach.

NAVITEL E100

Navitel E100 jest nawigacją GPS z jasnym, 5-calowym wyświetlaczem TFT oraz zaawansowanymi funkcjami nawigacyjnymi. Własne oprogramowanie Navitel Navigator oferuje wskazówki głosowe „zakręt- po- zakręcie” oraz wizualne podpowiedzi, które pomogą Ci skoncentrować się na prowadzeniu pojazdu.

E100-navit3

Navitel E100 jest dostarczany wraz z fabrycznie zainstalowanymi mapami 6 krajów: Ukrainy, Białorusi, Estonii, Łotwy, Litwy oraz Polski, które aktualizowane są dożywotnio. Użytkownik może przełączać między trybami 2D oraz 3D. Mapy są bardzo szczegółowe i obejmują ponad 420 000 punktów POI takich jak restauracje, hotele, banki, stacje paliw, budynki administracyjne oraz zabytki historyczne.

Osobiste urządzenie nawigacyjne oparte jest na systemie OS Windows CE 6.0. Posiada 4 GB pamięci wewnętrznej oraz slot dla kart microSD do 32GB umożliwiający instalację dodatkowych map.

SPECYFIKACJA URZĄDZENIA

Nawigacja
– oprogramowanie: Navitel Navigator;
– fabrycznie zainstalowane mapy: Białoruś, Estonia, Łotwa, Litwa, Polska;
– instalacja dodatkowych map: tak;
– komunikaty głosowe: tak;
– ostrzeżenia o fotoradarach: tak;
– obliczanie czasu trasy: tak.

E100-navit5

Wyświetlacz
– typ ekranu: TFT;
– rozdzielczość: 480×272;
– ekran dotykowy: tak;
– podświetlany wyświetlacz: tak.

Ogólne
– system operacyjny: Windows CE 6.0;
– procesor: Mstar MSB 2521;
– częstotliwość procesora: 800 MHz;
– pamięć RAM: 128 MB;
– pamięć wewnętrzna: 4 GB;
– karty SD o pojemności do 32 GB.

Możliwość połączeń

– Mini-USB: tak;
– Bluetooth: nie;
– 3,5 mm Audio Jack: tak;
– ładowarka samochodowa 12V-24V: tak.

E100-navit4

W zestawie znajdują się:
– osobiste urządzenie nawigacyjne Navitel E100;
– uchwyt samochodowy (przednia szyba);
– ładowarka samochodowa 12V-24V;
– kabel Mini-USB;
– rysik;
– instrukcja obsługi;
– Karta gwarancyjna.