DR.MARCUS: EGZOTYCZNE ZAPACHY PICCOLO

słoik-mix

Piccolo to najnowszy odświeżacz samochodowy firmy Dr.Marcus International. Polski producent tuż przed nadejściem kalendarzowej wiosny prezentuje pierwszą z tegorocznych nowości.

W szklanej, minimalistycznej buteleczce z drewnianym korkiem umieszczono zupełnie nowe aromatyzacje: red cocktail, lime&fig oraz banana&chocolate. Odświeżacz docenią kierowcy, którzy we wnętrzu samochodu cenią sobie gustowne, nie rzucające się w oczy dodatki.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
DR.MARCUS


Czy pamiętacie słoiki z lizakami czy cukierkami albo gumami do żucia, które stały na ladzie w pobliżu kasy? Wiele osób skusiło się zawsze, aby sięgnąć po ich zawartość. Podobnie będzie z odświeżaczem Piccolo, który oferowany jest w dużych, kolonialnych słojach. A wewnątrz: małe, kształtne buteleczki z drewnianym korkiem i ciekawą zawieszką dopasowaną kolorystycznie do konkretnego zapachu, pozwalającą przymocować Piccolo na lusterku wstecznym. Nowe i typowo wiosenno-letnie są też niektóre aromatyzacje. Do wyboru mamy: pinacoladę, red cocktail, ocean breeze, new car, lime&fig, exotic vanilla, black i banana&chocolate. Czy nie kojarzą się Wam z wiosennym weekendem albo wakacyjnym odpoczynkiem?

Ciekawy jest też sposób uwalniania zapachu w odświeżaczu Piccolo. Wystarczy odkręcić drewniany korek, wyjąć plastikową zaślepkę i zakręcić korek z powrotem. Następnie przechylić buteleczkę, co spowoduje nasączenie korka perfumami i gotowe. Operację można przeprowadzać co kilka dni, gdy będziemy chcieli intensywniej poczuć ulubiony aromat.

Piccolo ma buteleczkę o kształcie wielościanu zakończonego drewnianym korkiem i kolorową zawieszką. Ciekawy kształt odświeżacza i widoczna przez szkło buteleczki substancja zapachowa spowoduje, że stanie się on ciekawym elementem wystroju auta.

Szczegóły na stronie www.dr-marcus.pl.