DR.MARCUS: SONIC – NOWY ODŚWIEŻACZ DO AUTA

Sonic 1_4aromat

Kaliska firma Dr.Marcus International, czołowy polski producent odświeżaczy samochodowych, wypuściła na rynek kolejną nowość – zawieszkę zapachową o nazwie Sonic. Produkt o niecodziennym kształcie do zawieszenia na lusterku wstecznym występuje w czterech aromatyzacjach.

Obecnie dostępne są zapachy: fresh lemon, exotic vanilla, ocean breeze i black. Zawieszka ma ciekawy, dynamiczny i nowoczesny kształt, a jej kolorystyka jest żywa i jednocześnie odzwierciedla aromatyzację w jakiej występuje zapach.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Można zatem dobrać nowy odświeżacz Sonic pod kątem kolorystyki wnętrza pojazdu czy też koloru nadwozia. Trwałość zapachu producent określił na siedem tygodni, a sugerowana cena detaliczna wynosi 3,45 zł. Odświeżacz można nabyć w większości hiper i supermarketów, sklepów z akcesoriami samochodowymi a także na stacjach benzynowych.

Firma Dr.Marcus International to wiodący producent odświeżaczy samochodowych w naszym kraju. Wśród ponad 100 propozycji kierowca znajdzie swój ulubiony zapach czy też kształt odświeżacza albo sposób jego zamocowania w aucie.

Więcej na stronie www.dr-marcus.pl.