DR.MARCUS: ZAPRASZENIE NA WRC PLESZEW

W pierwszy weekend września odbędzie się 4. Rajd WRC Pleszew. Wielkopolska impreza jest już doskonale znana miłośnikom motoryzacji i pięknych kobiet.

W tym roku organizatorzy przewidzieli w programie m.in.: rywalizację kierowców – amatorów w KJS, rajd terenowy w stylu cross-country oraz WRC Fashion Stage czyli występ najpiękniejszych Wielkopolanek w show inspirowanym Moulin Rouge. Partnerem imprezy po raz kolejny jest Dr.Marcus International – producent odświeżaczy samochodowych.

Pleszewska impreza znana jest kibicom i dziennikarzom motoryzacyjnym jako świetnie zorganizowany KJS. Co roku, oprócz rywalizacji kierowców-amatorów organizatorzy przygotowują mnóstwo dodatkowych atrakcji. Gościem specjalnym tegorocznej edycji WRC Pleszew będzie Michał Bębenek – obecny wicelider Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, którego głównym sponsorem jest kaliska firma Dr.Marcus International. Michał Bębenek na rajdowych trasach w sezonie 2012 rywalizuje w Peugeocie 207 S2000.

Podczas pleszewskiej imprezy zaprezentuje się jednak za kierownicą amerykańskiego roadstera Plymouth Prowler – show cara Dr.Marcus. To wyjątkowy i zarazem dość rzadki model. Wyprodukowano go w ilości 11 tysięcy egzemplarzy. Na pleszewskim rynku Michał Bębenek spotka się też z fanami motoryzacji.

Organizatorzy WRC Pleszew na wrześniowy weekend zaplanowali również: rywalizację kierowców amatorów w ramach KJS, w tym uliczny prolog przy pleszewskim rynku (sobota) oraz rywalizację w ramach rajdu cross-country (niedziela). Imprezę sportową uświetnią również wystawy motoryzacyjne oraz pokazy drifterów, motocyklistów i quadowców. Na sobotni wieczór zaplanowano również WRC Fashion Stage czyli pokaz mody z udziałem najpiękniejszych Wielkopolanek inspirowany stylem moulin rouge. Będzie to widowiskowe show, które zabierze widzów w świat can-can-a, burleski i kabaretu. Na zakończenie rajdowego weekendu zaplanowano koncert zespołu rockowego.

Firma Dr.Marcus International od ponad 10 lat specjalizuje się w produkcji odświeżaczy samochodowych. W ofercie Dr. Marcus International znajduje się ponad 100 rożnych produktów, dzięki czemu każdy użytkownik samochodu może dobrać odświeżacz o odpowiadającym mu kształcie i aromacie. Firma w ramach sponsoringu wspiera m.in. starty Michała Bębenka w Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski i Magdaleny Misiarz – utalentowanej zawodniczki rywalizującej w rajdach KJS. Dr.Marcus był też sponsorem 49. Rajdu Barbórka.

Więcej o imprezie WRC Pleszew: www.wrc-pleszew.eu.