EXPRESS: WYNAJMIJ BMW X1 DRIVE I WSPOMÓŻ CHORYCH

Express dla (1)

Przekazanie przez Justynę Kowalczyk kluczyków do samochodu BMW X1 Drive jego nowemu właścicielowi – wypożyczalni Express – to kolejny etap akcji charytatywnej, której celem jest wspieranie chorych na mukowiscydozę.

Kluczyki do samochodu Justyny Kowalczyk, który podarowała Polskiemu Towarzystwu Walki z Mukowiscydozą, zostały przekazane podczas konferencji prasowej “100 dni do Soczi”.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


– Wsparcie „mukoludków” przez Express nie kończy się wraz z zakupem tego samochodu, a właściwie teraz się zaczyna. Od tej chwili 10 procent przychodów z wynajmu pojazdu będzie przekazywane do PTWM – zadeklarował Piotr Groński, wiceprezes Expressu odbierając z rąk Justyny Kowalczyk kluczyki do wylicytowanego przez Express samochodu.

Wiceprezes Expressu podkreśla także, iż wsparcie przez wypożyczalnię tej właśnie idei jest bardzo ważnym elementem jej świadomego zaangażowania w społeczne inicjatywy, które niosą realną pomoc.

– W Polsce zaangażowanie przedsiębiorców w projekty charytatywne jest wciąż mało popularne, a przecież w długiej perspektywie, nawet niewielkie zaangażowanie w wybraną akcję, może przynieść realne wsparcie wielu potrzebującym – przekonuje Piotr Groński.

Przypomnijmy, że samochód BMW X1 Drive był nagrodą, jaką Justyna Kowalczyk zdobyła za zwycięstwo w klasyfikacji najaktywniejszych na narciarskich trasach w sezonie 2012/2013. Samochód, którego cenę wywoławczą ustalono na 133 tys. złotych, Express wylicytował za 155 tysięcy.