FIAT: BEZPŁATNA INSTALACJA LPG PRZY ZAKUPIE

Ceny paliw skłaniają do szukania sposobów oszczędzania. Z tym zamierzeniem Fiat Auto Poland wprowadza dla kierowców promocyjną ofertę, która z pewnością pozwoli zmniejszyć wydatki ponoszone na paliwo do samochodu. Dzięki akcji promocyjnej każdy kupujący wybraną wersję nowego modelu marki Fiat otrzyma wysokiej jakości instalację gazową LPG wraz z montażem w ASO w cenie samochodu plus rabat.

W Polsce trawa boom na instalacje LPG. Jak wynika z obliczeń Polskiej Organizacji Gazu Płynnego, do końca 2011 roku liczba aut jeżdżących na propan-butan wzrośnie o 200 tysięcy do 2,5 mln. W 2010 roku samochodów zasilanych LPG było ponad 2,3 mln. Przyczyną tak dynamicznego wzrostu są w przybliżeniu o 50 proc. mniejsze koszty, jakie kierowca ponosi na stacji paliw przy każdym tankowaniu – cena gazu jest o ok. połowę niższa od ceny jednego litra benzyny lub ropy.

Przy zakupie nowych samochodów marki Fiat z poniższej listy, instalację gazową LPG wraz z montażem w ASO otrzymuje w cenie auta:

– Panda: instalacja LPG bezpłatnie + upust do 5500 zł;
– Grande Punto: instalacja LPG bezpłatnie + upust do 5500 zł;
– Punto Evo: instalacja LPG bezpłatnie + upust do 5500 zł;
– Linea: instalacja LPG bezpłatnie + upust do 6500 zł;
– Bravo: instalacja LPG bezpłatnie + upust do 6000 zł.

Instalacja LPG – EVO01 z system sekwencyjnego wtrysku gazu, zaprojektowaną i wyprodukowaną przez włoską firmę Tartarini Auto S.p.A. – może być montowana w modelach wyposażonych w silniki benzynowe 1.2/69KM, 1.4/77KM oraz 1.4/90KM. Charakteryzuje się pełną kompatybilnością z systemem OBD samochodu.

Co ważne, instalacja LPG do wymienionych wcześniej samochodów Fiata jest dostępna i montowana w autoryzowanym serwisie “od ręki”. To niewątpliwie zaleta, ponieważ aktualnie w „zwykłych” warsztatach na założenie instalacji trzeba czekać 2-3 tygodnie. Jest objęta 2-letnią gwarancją producenta.

Więcej informacji: www.fiat.pl.