FIAT: MORE CZYLI NOWA GAMA TIPO Z BOGATYM WYPOSAŻANIEM

Specjalne pakiety dla wszystkich wersji wyposażenia w specjalnej cenie – to właśnie oferuje nowa gama Tipo, która nazywa się More.

Model dostępny jest w wersjach Street, Mirror, Lounge, S-Design i Sport, zróżnicowanych pod względem wieku, stylu i potrzeb w zakresie mobilności.


Zobacz relacje:

ROZMAITOŚCI


 

W 2019 r. Fiat Tipo osiągnął rekordową sprzedaż poza Włochami, uzyskując najlepszy udział w rynku od momentu wprowadzenia na rynek, wynoszący 2,5 proc. Na sukces kompaktowego samochodu mają wpływ jego design, jakość, komfort i wszechstronność oraz charakter.

Tipo we wszystkich swoich odmianach jest more: bardziej sportowy w wersjach Sport i S-Design, bezpieczniejszy i bardziej komfortowy w wersji wyposażenia Lounge, bardziej technologiczny w wersji Mirror i bardziej stylowy w wersji Street. Każdy model został wzbogacony w pakiety oferujące dodatkowe wyposażenie w atrakcyjnej cenie.

Wersje Tipo Sport i S-Design zostały wzbogacone o elementy takie, jak kontrastujący czarny dach i 18-calowe dwukolorowe sportowe felgi aluminiowe oferowane przez Mopar. Lounge More jest przeznaczony dla osób poszukujących większego komfortu i bezpieczeństwa, oferując obecnie w standardzie przyciemniane szyby, reflektory ksenonowe i pakiet bezpieczeństwa.

Przestronny i technologiczny, przeznaczony dla rodzin zainteresowanych łącznością ze światem, Mirror ma w standardzie przyciemniane szyby, automatyczną klimatyzację i tylne czujniki parkowania. Street skierowany jest natomiast do młodych ludzi oczekujących wyjątkowego komfortu bez kompromisów: bogatego wyposażenia i przystępnej ceny.

Ta wersja wyposażenia jest teraz oferowana z czarną kolorystyką wnętrza, systemem UConnect z 5-calowym ekranem dotykowym, kierownicą ze skóry z przyciskami i usługami UConnect live w standardzie.