FORD: NOWY SYSTEM SYNC DLA MUSTANGA MACH-E Z GARMINEM

Dla kierowców samochodów marki Ford będą dostępne usługi zaawansowanej nawigacji firmy Garmin, korzystającej z danych przechowywanych w chmurze.

Jest to możliwe dzięki nawiązaniu strategicznej współpracy obu firm, w ramach której zaprezentowana niedawno generacja systemu komunikacji i rozrywki SYNC wzbogacona została o nowe rozwiązania.


Zobacz relacje:

ECO

ROZMAITOŚCI


 

Użytkownicy nowej wersji systemu SYNC będą mogli skorzystać z funkcji nawigacji samochodowej – w tym z map i możliwości wyznaczania tras opartych na usługach dostępnych w chmurze danych. Dodatkowo, pojawią się także specjalne funkcje dedykowane dla samochodów elektrycznych, takie jak wyznaczanie trasy według dostępności stacji ładowania czy zarządzenie zasięgiem pojazdu, a także najnowsze usługi związane z łącznością.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Ford Motor Company przy tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla platformy SYNC i modelu Mustang Mach-E. Dzięki nim klienci nabywający samochody elektryczne marki Ford będą mogli w pełni i przez cały czas korzystać z możliwości wynikających z bycia podłączonym do sieci – powiedział Matt Munn, dyrektor zarządzający Garmin ds. produktów dla przemysłu samochodowego.

Dzięki współpracy marek Garmin i Ford nowa generacja systemu SYNC wyróżnia się wśród tradycyjnych systemów nawigacyjnych wykorzystaniem danych przechowywanych w chmurze i funkcjami dedykowanymi dla samochodów elektrycznych. Jednocześnie zachowana została możliwość nawigowania na podstawie map zapisanych w pamięci urządzenia, co pozwala bez problemu podróżować przez obszary bez dostępu do sieci.