W GALERII W POZNANIU MOŻNA NAŁADOWAĆ ELEKTRYKA

Centrum handlowe Poznań Plaza stało się przyjazne dla posiadaczy samochodów elektrycznych. Na parkingu można skorzystać ze stacji ładowania GreenWay.

Ładowanie samochodu zajmuje zaledwie 40 minut. W tym czasie kierowca i jego pasażerowie mogą skorzystać z oferty galerii.


Zobacz także:

ECO

ROZMAITOŚCI


 

Stacja ładowania w Poznaniu to efekt długofalowej współpracy Klépierre, właściciela galerii Poznań Plaza, z firmą GreenWay. Stacje pojawiły się już w kilku centrach handlowych należących do Grupy, m.in. w Sadyba Best Mall w Warszawie, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza czy Sosnowiec Plaza.

Centra Klépierre oferują szereg rozwiązań komunikacyjnych, które są przyjazne środowisku i przyjezdnym. We wszystkich galeriach znajdują się przestronne parkingi z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Ponadto obiekty zlokalizowane są w miejscach zapewniających szybki dostęp do komunikacji miejskiej czy postoju taksówek. Stacja do ładowania elektrycznego w Poznaniu znajduje się przy ulicy Drużbickiego 2.

Szybkie stacje największej w Polsce sieci ładowarek GreenWay umożliwiają ładowanie pojazdów elektrycznych zgodnych ze standardami CCS, CHAdeMO (prądem stałym) oraz AC Type 2 (prądem przemiennym). Do stacji mogą być podłączone dwa pojazdy jednocześnie. Korzystanie z usługi jest możliwe po zarejestrowaniu się na stronie internetowej greenwaypolska.pl lub w mobilnej aplikacji GreenWay Polska.