GENEWA 2012: LANCIA – GWIAZDĄ NOWA FLAVIA CABRIO

Lancia podczas Salonu Samochodowego w Genewie pokaże najnowsze produkty. Zaczynają się one od segmentu B (Lancia Ypsilon), a jego kontynuację stanowi segment średni (Lancia Delta), a uzupełnieniem jest model flagowy (Lancia Thema), mały i duży pojazd wielozadaniowy (Lancia Musa i Lancia Voyager), a już niebawem atrakcyjny segment kabrioletów D (nowa Flavia Cabrio).

Gwiazdą na stanowisku wystawowym podczas targów motoryzacyjnych Motor Show będzie nowa Flavia Cabrio w wersji produkcyjnej, na którą zamówienia będzie można składać począwszy od marca na głównych rynkach europejskich.

Zachowując elementy stylistyczne marki Lancia, ten prestiżowy samochód stanowi interpretację modelu Chrysler 200. Model jest wyposażony w silnik o mocy 175 KM, o pojemności 2,4 litra i w 6-biegową automatyczną skrzynię biegów.

Uczestnicy salonu w Genewie będą mogli podziwiać dwa modele: pojazd wyróżniający się wyrafinowaną karoserią w kolorze Bright White z wnętrzem wykonanym z wysokiej jakości skóry w odcieniach czerni i bieli oraz pojazd w kolorze Mineral Grey z wnętrzem wykonanym z czarnej skóry. Oba samochody w ramach standardowego wyposażenia oferują prawdziwe bogactwo „all inclusive”.

Na szwajcarskim wybiegu prezentować się będą dwa modele Lancii Themy w najwyższych wersjach wyposażenia Executive. Jeden z nich jest wyposażony w silnik V6 3.0 MultiJet II o mocy 239 KM, a drugi w silnik V6 3.6 Pentastar o mocy 286 KM, połączony z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów, e-shift. Drugi model wyposażony jest w nowy, najlepszy w swoim segmencie napęd na cztery koła.