GENEWA 2012: SIEDEM MODELI ALFA ROMEO

Podczas salonu samochodowego Motor Show, Alfa Romeo zaprezentuje siedem samochodów. Uwagę skupiają dwa modele Giulietta w wersji Exclusive, wyposażone w silniki o mocy 170 KM: 2.0 JTDM i 1.4 TB MultiAir, wyposażone w skrzynie biegów Alfa TCT.

Samochody stanowiące główną atrakcję wystawy czerpią również z modelu flagowego: silnik 1750 TBi o mocy 235 KM połączony z ekskluzywnym wyposażeniem Quadrifoglio Verde. Silnik ten oferuje maksymalny moment obrotowy o wartości 340 Nm, który jest dostarczany przy zaledwie 1 900 obr./min. Uzupełnieniem wystawowy jest model Giulietta Distinctive wyposażony w silnik 1.4 Turbo o mocy 120 KM.

Oprócz czterech modeli Giulietta, uczestnicy Salonu będą mogli podziwiać trzy wersje modelu Alfa Romeo MiTo, tj. model z ekskluzywnym wyposażeniem Quadrifoglio Verde, z silnikiem Turbo 1.4 MultiAir o mocy 170 KM; model z wyposażeniem Distinctive, z silnikiem 0.9 Turbo TwinAir o mocy 85 KM oraz model z innowacyjnym silnikiem 1.4 MultiAir o mocy 135 KM i automatyczną skrzynią biegów – Alfa TCT z podwójnym sprzęgłem.

Na stoisku zainteresowane osoby zostaną zaznajomieni z produktami firmy finansowej FGA Capital, specjalizującej się w segmencie motoryzacyjnym. Firma ta działa na większych rynkach europejskich, a jej wyłączną misją jest wspieranie sprzedaży wszystkich markowych samochodów grupy Fiat Group Automobiles.