GENEWA 2013: SUZUKI KONCEPCYJNY S-CROSS – KONKURS

S 1_Suzuki_Aktywni

S-Cross to koncepcyjny model nowego crossovera Suzuki, który na polskim rynku pojawi się jeszcze w tym roku. Przeznaczony dla aktywnych, będzie idealnym kompanem codziennych tras i dalszych wyjazdów.

Przed premierą modelu seryjnego na targach w Genewie Suzuki zaprasza do konkursu, w którym można wygrać bony paliwowe na realizację wymarzonych podróży.


Zobacz także:
SALONY SAMOCHODOWE


Aby wziąć udział w konkursie dla fanów aktywnego stylu życia należy wejść na stronę SuzukiDlaAktywnych.wp.pl i napisać, jak można ciekawie i aktywnie spędzić wolny czas zimą z Suzuki S-Cross. Konkurs będzie się składać z sześciu tygodniowych etapów i jednego finałowego. Co tydzień 10 osób zostanie nagrodzonych bonami paliwowymi o wartości 100 zł, a trzech zwycięzców finału otrzyma bony o wartości 500 zł.

Wersja produkcyjna modelu S-Cross pozwoli cieszyć się aktywnym stylem życia, ucieleśniając wizję Suzuki dotyczącą zwinnego crossovera, który zapewnia większą wolność każdego dnia. Wysoka funkcjonalność, znakomite właściwości jezdne i najnowsze rozwiązania z dziedziny napędu 4×4 zapewnią przyjemność z pokonywania i codziennych tras, i dalszych wyjazdów.

S 2_Suzuki_Aktywni2