GRUPA PGD: SALON SEATA W KRAKOWIE JUŻ OTWARTY

SEAT Euromo1

Należąca do Holdingu 1, Grupa PGD uruchomiła w Krakowie salon i serwis SEAT-a. Jest to już 31. autoryzowany salon dealerski należący do Grupy.

Krakowski salon jest bowiem jej , podobnie jak dealer marki w Warszawie, nosi nazwę Euromotor i wzbogacił ofertę Centrum Motoryzacyjnego Jasnogórska.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

– W oparciu o bardzo dobre wyniki sprzedaży salonu Euromotor w Warszawie, uzgodniliśmy z Volkswagen Group Polska uruchomienie drugiego w Grupie PGD salonu SEAT-a i wierzymy, że także on odniesie sukces. Dzięki bogatej gamie samochodów mamy nadzieję szybko zaspokoić głód klientów na SEAT-a, o którym można mówić w Małopolsce, a w dalszej perspektywie budować trwałe przywiązanie klientów do marki – komentuje Grzegorz Hankus, prezes Grupy PGD.

SEAT Euromo2

.
Obecny salon nie jest jeszcze obiektem docelowym. Równolegle z rozpoczęciem jego działalności, przy ulicy Jasnogórskiej w Krakowie ruszyła budowa nowego salonu, spełniającego najnowsze standardy obiektowe marki.

– SEAT w Małopolsce cieszy się dużym zainteresowaniem i jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że wraz z otwarciem salonu Euromotor – pomimo tego, iż nie jest to jeszcze obiekt docelowy – możemy jeszcze lepiej na to zainteresowanie odpowiedzieć. Otwarcie salonu Euromotor w Krakowie to kolejny krok SEAT-a do zbudowania docelowej sieci dealerskiej marki w Polsce. Sieci zorientowanej na Klienta, jakość oraz wartości marki SEAT – mówi Jakub Góralczyk, Kierownik ds. PR w SEAT Polska.

Poza oferowaniem szerokiej gamy modelowej SEAT-a Euromotor zapewnia też klientom pełny zakres obsługi okołosprzedażnej – ubezpieczenia, finansowanie, odkup samochodów używanych i sprzedaż akcesoriów, a także, oczywiście, obsługę serwisową.
Pierwszym zamówionym w salonie samochodem (już w pierwszym dniu jego funkcjonowania), była Ibiza 1,2 TSI w wersji Style.

SEAT Euromo3