HONDA: NOWY SYSTEM W HONDZIE CIVIC TOURER

H 1_19747_Civic

Honda poinformowała, że w nowym modelu Civic Tourer zadebiutuje system adaptacyjnych amortyzatorów tylnego zawieszenia. W Europie w sprzedaży samochód pojawi się na początku 2014 roku.

Rozwiązanie, które nigdy wcześniej nie było stosowane w modelu seryjnym Hondy, ma poprawiać stabilność i komfort jazdy niezależnie od obciążenia pojazdu oraz warunków drogowych.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


– Wielu klientów z pewnością doceni wyraźną poprawę jakości i komfortu prowadzenia dzięki tak zaawansowanej technologii zawieszenia – wyjaśnia Adrian Killham, Large Project Leader.

H 2_19742_Civic

Nowa Honda Civic Tourer została zaprojektowana i stworzona w Europie, pod kierownictwem europejskiego zespołu rozwojowo- badawczego Hondy. Główne założenia konstrukcyjne modelu to funkcjonalność na najwyższym poziomie, zaawansowane rozwiązania techniczne oraz nietuzinkowa stylistyka.

Zespół projektantów kierował się wytycznymi opracowanymi po analizie potrzeb i uwag europejskich klientów firmy, a sam model poddano rygorystycznym testom w różnorodnych, często bardzo trudnych europejskich warunkach jazdy.
hondrsji produkcyjnej modelu zaplanowano na kolejny salon samochodowy, który odbędzie się we wrześniu 2013 r. we Frankfurcie. W Polsce auto zadebiutuje w pierwszym kwartale przyszłego roku.

H 3_Civic_Tourer