HYUNDAI: PIERWSZE, INTELIGENTNE CENTRUM MOBILNOŚCI MIEJSKIEJ MARKI

Grupa Hyundai Motor przedstawiła wstępne szczegóły dotyczące swojego pierwszego inteligentnego centrum mobilności miejskiej.

Zlokalizowane w Singapurze Centrum Innowacji Hyundai Motor Group Singapore (HMGICS) po otwarciu 21. listopada 2023 roku na nowo zdefiniuje produkcję przyszłych pojazdów mobilnych i ustanowi nowe standardy w zakresie obsługi klienta.


Zobacz relacje:

ROZMAITOŚCI


 

W ramach wizji Grupy umożliwiającej osiągnięcie „Postępu dla ludzkości”, nowo wybudowany obiekt HMGICS zapewnia innowacyjny i niespotykany dotąd poziom integracji procesów ludzkich i robotycznych.

HMGICS posłuży jako stanowisko testowe dla inteligentnej technologii produkcji samochodów zorientowanej na człowieka, wykorzystującej zaawansowane metody produkcji nowej generacji, które w znacznym stopniu będą różnić się od tradycyjnej techniki wykorzystującej produkcję taśmową.

Rozwijając podejście Grupy do modernizacji produkcji, osiągnięcia równoważonego rozwoju i obsługi klienta, HMGIC wzmocni również reputację Singapuru jako lidera w erze przyszłej mobilności, dzięki skupieniu się na zrównoważonych i umożliwiających transformację rozwiązaniach. HMGICS jest w pełni zintegrowany z ekosystemem inteligentnego miasta Singapuru i wzmocni wspólną wizję Hyundai Motor Group i Singapuru, aby stworzyć lepszą i bardziej zrównoważoną przyszłość dla wszystkich.

HMGICS, pierwszy inteligentny węzeł mobilności miejskiej Hyundai Motor Group, zostanie uroczyście otwarty 21. listopada 2023 roku (wkrótce potem zostanie otwarty dla publiczności). Więcej informacji na temat HMGICS można znaleźć na stronie: https://www.hyundai.com/sg/hmgics/about-us/vision-mission