HYUNDAI: PROMOCJE Z OKAZJI 20-LECIA W POLSCE

I20_1

W tym roku firma Hyundai Motor Poland obchodzi 20-lecie obecności na naszym rynku. Polska to pierwszy europejski kraj, w którym Hyundai samodzielnie rozpoczął dystrybucję samochodów.

Z okazji okrągłej rocznicy firma przygotowała dla swoich klientów wiele niespodzianek, m.in. promocje związane z modelami i20 i i30.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Tym, którzy rozważają zakup miejskiego auta, Hyundai proponuje model i20 (rok produkcji 2012) w cenie 33 090 zł netto, z pełnym odliczeniem VAT. Hyundai i20 dostępny jest także z firmową instalacją LPG, z zachowaniem pełnej 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów.

i20_2

Limitowana Wersja Jubileuszowa i20

Powodem do świętowania jest także wyprodukowanie, w europejskiej fabryce Hyundaia w Turcji, dwustutysięcznego egzemplarza modelu i20 – wcześniej samochód produkowany był w Indiach. Z tej okazji, model został wzbogacony o dodatkowe – w stosunku do wersji Classic Plus – wyposażenie, o wartości 2 000 zł, które obejmuje:
• port USB;
• system Bluetooth z funkcją rozpoznawania głosu;
• zdalne sterowanie audio;
• 15” aluminiowe felgi fabryczne;
• przednie światła przeciwmgielne;
• skórzaną kierownicę i gałkę zmiany biegów.

i30 w promocyjnym pakiecie

20 lat obecności Hyundaia w Polsce, to również szansa zakupu wiodącego modelu producenta – i30 (rok pr. 2012) z upustem 6 000 zł. Dodatkowo, firma oferuje pakiet ubezpieczeń za 500 zł, użyteczne akcesoria (felgi aluminiowe i czujniki parkowania) w tej samej kwocie, a także promocyjne warunki kredytu w ramach opcji „Hyundai za 20 zł dziennie”.

i 30_1