JAGUAR GRA W GOLFA TAKŻE W POLSCE

Jaguar wspiera rozwój golfa w Polsce. Marka aktywnie włączyła się w organizację Turnieju Argentina Invitational, czyli zawodów eliminacyjnych do światowego turnieju golfa, który odbędzie się na przełomie lutego i marca 2012 roku w Buenos Aires.

PCzęstochową odbyły się zawody golfowe Argentina Jaguar Invitational 2011 czyli polskie eliminacje do światowego turnieju. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody. Jednak największym wyróżnieniem był fakt, że zwycięzcy trzech grup handicapowych będą reprezentować Polskę na finałowym turnieju, który rozpocznie się pod koniec lutego 2012 roku w malowniczym Buenos Aires.

– To kolejna inicjatywa golfowa, w którą marka Jaguar aktywnie się zaangażowała. Chcemy bowiem pokazać, że każda pasja jest warta wspierania, a golf jest nam szczególnie bliski – powiedziała Karolina Sobkowiak, Jaguar Brand Manager.

Podczas turnieju można było wygrać nie tylko możliwość reprezentowania Polski na zawodach w Argentynie. Atrakcją był także konkurs podwójny Hole In One, w którym do wygrania był luksusowy samochód Jaguar XF, jednak nikomu nie udało się umieścić piłeczki w odpowiednich dołkach. Ponadto można było przyjrzeć się pozostałym modelom brytyjskiej marki, w tym dynamicznemu XK czy wytwornemu Jaguarowi XJ.

Nie są to jedyne zawody golfowe wspierane przez JLR Polska. Jest on także głównym sponsorem Jaguar Ladies Golf Tour, ogólnopolskich spotkań entuzjastek tego sportu.