JAGUAR LAND ROVER APPROVED: PROGRAM AUT UŻYWANYCH

0JLR Appr1

Jaguar Land Rover Approved to program certyfikowanych samochodów używanych zapewniający ten sam poziom jakości i obsługi, jak w przypadku zakupu fabrycznie nowego samochodu.

Auta są sprawdzone, z 2-letnią gwarancją i w pełni udokumentowanym pochodzeniem.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Jaguar i Land Rover, od początku swego istnienia inwestowały w ochronę i pielęgnowanie swego dziedzictwa. Aktualnie takim przykładem jest między innymi program Approved. Został on uruchomiony w 2015 roku, a specjalizujący się w nim mechanicy przechodzą te same szkolenia, co pozostali technicy i mechanicy działów obsługi serwisowej.

JLR Appr2

Wszystkie samochody programu Approved są poddawane rygorystycznym testom, aby zapewnić, że spełniają one normy i wymogi określone dla danego modelu i wieku. W przypadku każdego pojazdu potwierdzane są przebieg i forma zakupu u autoryzowanego dilera.

Po pozytywnej weryfikacji, każdy pojazd przechodzi następnie test 165 punktów kontrolnych: począwszy od sprawdzenia ewentualnych wibracji podczas przyspieszania i utraty prędkości, po stan tapicerki i przestrzeni bagażowej.

Każdy test został starannie dobrany, tak by uwzględnił różne obszary stanu samochodu, oraz jest przeprowadzany z wykorzystaniem najnowszych urządzeń diagnostycznych. Auto otrzymuje 2-letnią gwarancję.

JLR Appr3

Do programu Approved kwalifikują się wyłącznie egzemplarze w najlepszej kondycji, do wieku 6 lat.

Najważniejsze elementy programu Approved
1. Dwa lata gwarancji mechanicznej u autoryzowanych dilerów Jaguar Land Rover, od momentu zakupu samochodu.
2. Oferowane wyłącznie samochody, których wiek nie przekracza 6 lat i przebiegu 150 000 km.
3. Kompleksowa kontrola 165 punktów – m.in. badania powłoki lakierniczej, silnika, zawieszania czy weryfikacji wnętrza samochodu, a także testu drogowego.
4. Zweryfikowane pochodzenie i historia samochodu, pod względem przebiegu i odbytych wizyt serwisowych

Certyfikowany Approved Jaguar Land Rover zakłada, iż każdy pojazd i każdy biorący udział w programie jest poddawany najbardziej rygorystycznej i nieustannej ocenie oraz wewnętrznym sprawdzianom. Podczas regularnie organizowanych szkoleń oraz odwiedzin niezależnych audytorów sprawdzane są kompetencje mechaników i procesu certyfikacji samochodów.